Familiechalet aan de duinzijde in Noordwijk
Noordwijk, Zuid-Holland, Nederland
Chalet Hackfort 4 (NL-2204-15) is gelegen in Noordwijk, Zuid-Holland en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Chalet Hackfort 4 een oppervlakte van 52 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Geniet van een ontspannen en comfortabel familieverblijf in Hackfort 4, een volledig vrijstaand chalet met één verdieping, geschikt voor maximaal vier personen. Gelegen in het hart van de kleurrijke Bloembollenstreek, op slechts twee kilometer van het strand van EuroParcs Parc du Soleil, biedt dit uitnodigende vakantiehuis u de schilderachtige duinen en levendige kustplaatsen van Zuid-Holland direct voor de deur.
Kom tot rust in de comfortabele woonkamer met een gezellige zithoek, een televisie en een aparte eethoek voor gezamenlijke maaltijden. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, koffiezetapparaat met pad en een koelkast met vriesvak. Gratis wifi zorgt ervoor dat u tijdens uw verblijf verbonden blijft en centrale verwarming garandeert het hele jaar door comfort.
Kom tot rust in twee slaapkamers op de begane grond met flexibele slaapmogelijkheden met eenpersoonsbedden en stapelbedden, aangevuld met een schone, moderne badkamer met een douchecabine en een toilet. Stap vanuit de woonkamer via de openslaande deuren naar uw aangelegde terras met comfortabel tuinmeubilair en een parasol.
Er is parkeergelegenheid voor één auto direct bij uw chalet. EuroParcs kan voor aankomst een borgsom vragen voor gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borg binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende spullen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen er extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels te respecteren en andere gasten te respecteren om een vlotte terugbetaling te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borgsom kan worden gevraagd.
Parterre: (keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(stapelbed of 2x1 pers. bedden), badkamer(douche, toilet))
Internettoegang, Tuinmeubilair, verwarming(CV), terras, tuin, parking, parasol, zwembad(in huis, verwarmd)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ruim en schoon, met alle nodige voorzieningen. Het zwembad was een leuke bonus.
Ruim en schoon, met alle benodigde voorzieningen, Het zwembad was een leuke bonus,
Over het algemeen was onze ervaring goed, De locatie was rustig en het gedeelde zwembad was een leuke aanvulling, hoewel het soms druk kon zijn, De bedden waren comfortabel en we hadden alles wat we nodig hadden
Prachtige tuin en gezellig chalet, perfect voor een ontspannen korte vakantie
Mooie tuin en gezellig chalet, Perfect voor een ontspannen korte vakantie,
Het park zelf is goed onderhouden. Het zwembad schoon. De speeltuinen zijn goed. Helaas was de accommodatie niet schoongemaakt. Haar en stoppels in de badkamerlades, Zeer vuile kasten. Ramen waren vies. We moesten eerst schoonmaken. Onze accommodatie had doorgezakte bedden. De douchedeur ging niet meer dicht. De douchekop was vastgemaakt met kabelbinders. De parasol was onbruikbaar.We vonden de ligging van het park goed. Slechts een goede 2 kilometer fietsen door de duinen naar het strand.
Perfecte plek voor een kort uitje! De tuin was een leuke aanvulling, Schoon en gezellig, alles wat je nodig hebt is hier
Een charmante plek om te ontspannen, De indeling was praktisch en het was geweldig om parkeren direct bij de chalet te hebben, De verwarming werkte goed en we waardeerden de doordachte details zoals extra handdoeken
De hut was ruim en prachtig ingericht. We hielden van de gezellige woonkamer en het gemak van een eigen ingang. Het was een rustig toevluchtsoord en slechts een korte rit van het strand.
Hytten was ruim en mooi ingericht, We hielden van de gezellige woonkamer en het gemak van een privé-ingang, Het was een vredige toevluchtsoord en slechts een korte rit van het strand,
We hebben zeker genoten alleen de schoonmaak kon wel beter!
Aankomst en ontvangst bij de receptie was zeer goed. Charlett ook vinden. Charlett was eigenlijk schoon, maar ze vergaten in de badkamer het afval van de vorige gasten op te ruimen. Al met al is het leuk
Deze plek was een absolute parel! We waren dol op de ruime indeling en hoe goed alles onderhouden was. De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Het was ook een pluspunt dat we een eigen ingang en gratis parkeergelegenheid direct bij de hut hadden. Perfect voor onze korte vakantie, en de kinderen vonden het zwembad geweldig!
Aankomst was goed alleen jammer dat het in het huisje 33 graden was en je moest bijbetalen voor een airco terwijl je al genoeg betaald hebt
Het chalet was perfect voor ons familie-uitje. De kinderen waren dol op de stapelbedden en wij waardeerden de ruime woonkamer. De locatie was wat ver van de belangrijkste bezienswaardigheden, maar de rust maakte dat ruimschoots goed.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het chalet in Noordwijk! De ruimte was perfect voor ons gezin van vier, en de tuin was een heerlijke toevoeging voor een kopje koffie 's ochtends en een ontspannen avond. De strandhuisjes zijn inderdaad luxe en alle faciliteiten waren in uitstekende staat. We hebben genoten van het gemeenschappelijke zwembad, waar onze kinderen dol op waren. Ik kan het van harte aanbevelen voor een gezinsuitje!
We hebben een geweldige tijd gehad in het chalet in Noordwijk! De ruimte was perfect voor ons gezin van vier, en de tuin was een heerlijke aanvulling voor de ochtendkoffie en de avondontspanning, De strandhuizen zijn inderdaad luxe, en de faciliteiten waren allemaal in uitstekende staat, We hebben genoten van het gemeenschappelijke zwembad, wat onze kinderen blij maakte, Ik raad het ten zeerste aan voor een gezinsuitje!
We hebben ons verblijf absoluut geweldig gevonden! Het chalet was modern en schoon, en de tuin was een mooie plek om te ontbijten, Het wifi was betrouwbaar, wat een pluspunt was voor mijn werkbehoeften, Ik zou zeker terugkomen!
Prima plek, jammer dat gras niet omheind is ivm jonge kinderen. Vloer bleek vies bij kruipen van kinderen en kinderbed zag er vies uit. Ook bleek later dat er waarschijnlijk luizen in het kinderbed zaten. We moeten een schuurtje voor onze fietsen, maar dat is meer een tip.
Zeer rustig park, ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Onze twee 14-jarige meisjes hadden daar niet zoveel plezier.
We hadden een fantastisch verblijf in de hut in Noordwijk! De tuin was perfect voor de kinderen om in te spelen terwijl wij ontspanden, De keuken was goed uitgerust, wat het gemakkelijk maakte om maaltijden te bereiden, Ten zeerste aanbevolen!
De afhandeling was zeer goed
Geweldige locatie dicht bij het strand, met een comfortabele woonkamer en een goed uitgeruste keuken, Perfect voor koppels die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping,
Omgeving en locatie waren geweldig! Helaas waren we dit keer niet zo blij met ons huis! Het had veel schoner kunnen zijn en sommige meubels zijn overgedaan!
Mooie accomodatie! Mooie omgeving. Leuk park ook voor kinderen
Zeer mooie Empfang.Konnten ons goed verständigen.Viele met het personeel recreatieve mogelijkheden zouden presenteerden we van meet af aan angeboten.Sehr mooi huis!
Rustig, comfortabel en goed gelegen, De tuin was een fijne ontsnapping, en we waardeerden het om een aparte badkamer van de slaapkamers te hebben, Een solide optie voor gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie,
Leuk huisje met een mooie grote tuin en fijne zonwiering en een mooie inrichting ! Heerlijk rustige omgeving alleen is een auto wel een aanrader in dit park.
Fietsen in de bollenstreek en een bezoek aan Keukenhof en Clingendaal zijn bijzonder leuk in de maand Mei. Parc du Soleil is een schitterende accommodatie en de ontvangst is hartelijk. Als je dan nog de hele week schitterend weer hebt dan kan je natuurlijk volop genieten van het uitgebreide fietsenknooppuntnet.
Alles was in Ordnung.Einziges klein probleem Hoewel de verwarming opgewarmd snel, maar ze hadden de avond toen ze terug kwam, en worden ingeschakeld in de ochtend na het opstaan. Bij 4 graden onder nul buiten, aanvankelijk rilde zo hip. Lt. Receptie is het schijnbaar is een fout in de standaardinstelling, want eigenlijk de verwarming automatisch uitgevoerd.
Mooi huis en mooi terras, helaas, niet erg schoon (in de beschrijving Endreinugung is opgenomen, wordt lokaal nodig, maar dan 28E per persoon (ook voor kinderen van 4 + 6 jaar) betalen een service fee, die opgenomen, onder andere, de schoonmaak - dat was zeer misleidend en duur! Pool helaas niet erg schoon, maar zeer mooi aangelegd voor kinderen met een glijbaan geweldig!. Prachtige speeltuin faciliteit
Zeer aan te bevelen .....
Het resort is gelegen in de buurt van Noordwijkerhout. In Noordwijkerhout Er zijn winkels en restaurants en kan met de fiets te bereiken in een paar minuten. Hetzelfde geldt voor de prachtige duinen met de goed booties Fahrradstraßen.Die de chalet was ok. Alleen de bedden waren een beetje smal en versleten. En het kan een beetje schoner (hond haar op de bekleding, die niet toestaan opzuigen) zijn geweest.
Zeer mooi en rustig complex. Het huis was geweldig, maar de slaapkamer en de badkamer had toegestaan om een beetje groter. De tuin met het meubilair zijn geweldig. Helaas, de schoonmaak was niet zeer grondig. De lakens waren niet schoon en in de badkamer van de vloer in het geheel niet werd schoongemaakt. Als een verbetering dringend nodig!
De vakantiewoningen zijn zeer afgelegen, de afstand naar de bakker of de supermarkt is te ver, kan alleen worden bereikt met de auto of fiets. Het huis had schoner kunnen zijn. De receptie personeel was erg leuk.
Een charmante toevluchtsoord met een privé-ingang en een heerlijk terras, Ideaal om van het buitenleven te genieten,
Het was een erg leuke ontspannende week. De faciliteit is goed onderhouden en schoon, het is zeer centraal gelegen op slechts 13 km van het prachtige strand in Zandvoort. Het prive-strand was ook erg mooi en komen weg in 15 minuten te gaan. We gingen op de fiets naar het strand van Zandvoort. Zelfs Amsterdam Centrum ligt op slechts 43 kilometer en er daar gingen we met de auto. Amsterdam is erg leuk, behalve voor de parkeertarieven voor auto's zijn erg duur. Maar het was een erg leuke vakantie voor jong en oud, als je van een verblijf buiten of op het strand. Men kan lopen mijlen op het prachtige strand of verplaatsen met de fiets in de natuur. Heel goed, kan ik alleen maar aanraden aan iedereen op.
We hadden een geweldige tijd in de hut, Het was super schoon en had alle benodigdheden, De tuin was perfect om te ontspannen na een dag op het strand, Het enige is dat ik wenste dat er meer handdoeken waren, maar eerlijk gezegd, dat verpestte onze verblijf niet, Het zwembad was ook een leuke bonus! Zou zeker weer terugkomen,
Het zwembad op het terrein zou SUPER! Receptie zeer freundlichDas restaurant was erg duur, zelfs het brood service was heel steil met € 1 per rol! Net buiten, lange weg naar het strand, zonder een wiel o Auto-brede voetpaden.
We hadden een geweldige gemeubileerde woning. Het was schoon en mooi ingericht. De kinderen speeltuin is erg klein en niets voor oudere (onze zoon is 8j.) Kinderen. Ook de indoor speeltuin is vrij bescheiden. Het strand is gemakkelijk bereikbaar met de fiets en het is schoon. De omgeving is gewoon geweldig om te fietsen. Er zijn vele mooie wandelpaden door de duinen. Mijn man loopt al elke ochtend en was onder de indruk van de afstanden.
Nieuw, schoon, mooi zwembad, tuin goed onderhouden Redelijk duur, veel extra kosten na boeking, wc trok niet goed door en was vies en rook. Miste makkelijke stoelen voor buiten. Minimale uitrusting in keuken
Een week "bloemen vakantie. Fietsen door de duinen (e-bike), de Boll Straat Keukenhoft" usw.Fisch genieten Nordwyk Center, koffie te drinken op het strand slag achter glas of duinen op Meer.Es was een ontspannen week in een huis te voelen. vaatwasser, koffiezetapparaat. Klein maar fijn.! Zelfs de dochter met kleine kinderen heeft fiddle gevoeld binnen drie dagen een bezoek dagen.
Het chalet overtrof onze verwachtingen! We genoten van de open keukenindeling en de comfortabele woonruimte, De omgeving was vredig, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na een dag verkennen,
Deze chalet in Noordwijk is een hele vibe, Super comfy, schoon, en de tuin is perfect voor hangouts, Ik ben er helemaal obsessed mee hoe de indeling is en hoe ruim het aanvoelt, Plus, een zwembad? Grote bonus, Perfect voor wat Insta foto's ook
Het chalet was precies wat we nodig hadden voor een rustige retraite, Het was schoon en goed uitgerust, met een gezellige woonkamer, We hoefden niet veel mee te nemen, omdat de keuken alles had wat we nodig konden hebben, De locatie is rustig, maar dicht genoeg bij de lokale attracties, Over het algemeen een comfortabel verblijf, hoewel ik had gewild dat ik meer tijd had gehad om van de prachtige tuin te genieten!
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links