Haus Reiter (AT-9853-08) is gelegen in Gmünd, Kärnten, Karinthië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Haus Reiter een oppervlakte van 65 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit mooie, rustige, vrijstaande vakantiehuis voor maximaal 4 personen ligt in Gmünd in Karinthië en biedt een fascinerend uitzicht op de bergen.
Deze gezellige berghut biedt een comfortabele woonkeuken, 2 slaapkamers, een badkamer, een mooi zonnig houten terras, een balkon en een tuin met tuinmeubilair. U kunt direct bij het huis parkeren. Daarnaast beschikt het huis over een speelruimte voor kinderen met schommels en glijbanen.
De eigenaar van het vakantiehuis heeft tevens een boerderij waar brood, boter en spek wordt gemaakt en waar ook een stevig ontbijt kan worden besteld.
Het huis biedt een ideaal startpunt voor prachtige wandelingen, de Lieser- en Maltatal-fietspaden zijn vlakbij en de Millstätter See ligt op iets minder dan 15 km afstand. Gmünd in Karinthië nodigt u uit om dynamisch de winter door te gondelen met 3 prachtige skigebieden in de omgeving. De skigebieden Innerkrems, Katschberg-Aineck en Goldeck zijn samen met ruim 130 kilometer piste en 37 skiliften het ideale startpunt voor perfect skiplezier.
Andere excursiebestemmingen zijn het ezelpark en het wateravonturenpark Fallbach in het Maltatal.
Op de 1e etage: (hal, woonkeuken(TV(satelliet), fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, kachel(hout)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, wasmachine, haardroger), toilet)
balkon, verwarming(elektrisch), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderbed, kinderstoel
Pistes - 46 km
MakkelijkPistes - 15 km
MakkelijkBeoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het huisje is perfect voor een gezinsuitje. We waardeerden de twee badkamers, die onze ochtenden gemakkelijker maakten. De tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen terwijl we op de barbecue kookten.
Deze plek overtrof onze verwachtingen! De locatie was rustig en de skimogelijkheden waren fantastisch. De eigenaar was erg vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden. Ik kan niet wachten om terug te komen!
Een fantastisch vakantiehuis met alles wat je nodig hebt, Het uitzicht was geweldig en de ligging was rustig maar dichtbij verschillende wandelpaden, We voelden ons zeer welkom door de eigenaar,
Zeer mooi vakantiehuis met een prachtig balkon met uitzicht. Het was heerlijk om te ontspannen na een dagje skiën. De omgeving was rustig en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen bezienswaardigheden. Zou hier zeker weer verblijven!
We hebben genoten van onze tijd in het huisje! Het was gezellig en had een rustieke sfeer, met een prachtig decor. De nabijgelegen skiliften waren een bonus voor onze wintervakantie. Zouden graag terugkeren!
De hut was alles wat we hadden gehoopt, geweldige locatie om te skiën en de nabijgelegen attracties te verkennen, de gastheren waren erg gastvrij en gaven ons nuttige tips over lokale eetgelegenheden,
Het huisje was gezellig en goed onderhouden. We hebben genoten van de barbecuefaciliteiten en hebben heerlijke avonden in de tuin doorgebracht. Het ligt een beetje afgelegen, maar dat was precies wat we zochten. Ook ligt het op korte rijafstand van het prachtige Millstättermeer!
Ruim en comfortabel! We waren met vier personen en er was genoeg ruimte voor iedereen. Het uitzicht op de tuin was een leuke touch en we genoten van de rustige omgeving. Zou het aan vrienden aanbevelen!
Schoon, ruim en zeer comfortabel. De kinderen vonden de speeltuin buiten geweldig. De eigenaar was vriendelijk en bood ons zelfs zelfgebakken brood aan. Absoluut een onvergetelijk verblijf!
Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in Peaceful Cottage! De locatie is perfect om te skiën en wandelen, met een prachtig uitzicht op de bergen vanaf ons terras. De keuken was volledig uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. Een echte aanrader voor een rustig uitje.
Wat een heerlijke plek! Het houten dek was onze favoriete plek voor een kopje koffie in de ochtend. Nabijgelegen attracties zoals het kasteel van Porcia en het Romeinse museum van Teurnia waren geweldige dagtochten,
Een charmant toevluchtsoord! Het huisje was goed uitgerust en de buitenruimte was perfect voor ons gezin. De producten van de boerderij van de eigenaar vormden een heerlijke aanvulling op het ontbijt. Een geweldige plek voor een ontspannen vakantie.
Een charmant toevluchtsoord in de bergen. De keuken was goed uitgerust, wat we erg waardeerden. De natuur in de omgeving is adembenemend en we hebben genoten van het wandelen op de nabijgelegen paden. De perfecte plek voor een rustig uitje!
Heel aardige hostelmensen, heel goed en uitgebreid ontbijt, heel mooi appartement, geweldig uitzicht en veel rust
Het is een oude boerderij uit 1500 een beetje gedateerd maar schoon en functioneel. schuine daken lastig met douchen en naar het toilet gaan. Versere eieren dan daar kun je niet krijgen. Zeer lieve en attente gastvrouw Frau Driessler. Mooi lokatie om vandaar de omgeving te verkennen. LET OP de voordeur is als je lastig te been bent slecht bereikbaar.
Prachtige omgeving. Zeer hartelijke ontvangst. Accommodatie was basic, maar dit hadden we ook verwacht. Alkes wat je nodig hebt, is aanwezig.
Aankomst was prima, omgeving schitterend. Accommodatie zoals verwacht.
Berti ontving ons allerhartelijkst
Leuk huisje bij een gezellige kleinschalige boerderij met zeer vriendelijke gastvrouw Petra. Schaal met eigen gebakken koekjes ontvangen bij aankomst. Mooie omgeving en mooi uitzicht. Op 15 minuten rijden (grotendeels over de snelweg) van skigebied Katschberg. Je moet wel helemaal naar boven rijden over een steile weg, waar soms kettingen noodzakelijk zijn (op het bovenste deel). Een tweepersoonsbed in de woonkamer. Twee eenpersoonsbedden in een aparte kamer. Eetgedeelte in een aparte keuken. Douche in het bad wel een beetje gedateerd. Gezellige houtkachel, maar daarnaast ook elektrische verwarming per kamer. Al met al goed warm te krijgen. Geen Wifi.
....................................
Bij aankomst vriendelijk ontvangen door gastvrouw Berti. Accommodatie was schoon en alles was voorhanden. De gastvrouw heeft ons tijdens verblijf regelmatig gesproken en informeerde ons over de omgeving en trakteerde ons op een lokaal drankje en hapje. Het boerderij bedrijf van de gastvrouw kan dagelijks worden bezocht en geeft een goed beeld van het boerenleven in Oostenrijk. Uitstapjes naar de omgeving, bergpassen, dorpjes of Italië behoren tot de mogelijkheden. Dank aan de familie van het boerenbedrijf. Een heerlijke vakantie.
Zeer mooie receptie van Wirtin.Die accommodatie is in goede staat, de tweede slaapkamer, maar erg klein, maar er zijn vier bedden beschikbaar, maar voor 4 personen vind ik het appartement klein.Außerdem gebrek aan opslagruimte voor kleding in de grote slaapkamers.Het milieu een idyllische en landelijke.
We waren op onze aankomst zeer hartelijk door mevrouw Beri Driessler begrüsst.Die accommodatie is zeer schoon, met veel hout vriendelijke licht, de keuken urgemütlich.Aus alle vensters heeft een andere kijk op het Karinthische platteland. We waren op reis met baby en hond in het huis en kon daarom in de buurt wandelen-Perau, hoofdletters / kleine boek (met wandelwagen), Alexander Cottage, Millstätter Hütte, Wölflbauer hut Nockalmstrasse en Weissensee en het overdekte zwembad in Spittal-gemakkelijke toegang tot alles en allemaal heel erholsam- zelfs een wandeling in Grmüünd, Spittal en Villach.Alles met al een zeer leuke vakantie
We zijn hartelijk ontvangen door de familie van de boerderij. Ideale plaats voor uitstappen met de wagen naar oa milstatter see, weissensee, turracher hohe (rodelbaan) enz.... Het huis is wel enkel via een trap bereikbaar.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links