"Alpenherz", appartement 3-kamers 70 m2 op de 1e verdieping, op het zuidwesten gelegen. Gezellig en met veel hout ingericht: 1 2-pers. kamer met Sat-TV. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer. Woonk..
Prutz/Kaunertal, Oberinntal, Oostenrijk
Appartement Alpenherz (AT6530.659.2) is gelegen in Prutz/Kaunertal, Oberinntal en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Alpenherz een oppervlakte van 70 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, vaatwasser en sauna heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Oostenrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Binnen
"Alpenherz", appartement 3-kamers 70 m2 op de 1e verdieping, op het zuidwesten gelegen. Gezellig en met veel hout ingericht: 1 2-pers. kamer met Sat-TV. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer. Woonkeuken (afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met eethoek en Sat-TV. Douche, aparte WC, dubbele wastafels. Verwarming. Vloerbedekking. 2 balkons. Balkonmeubilair. Panoramazicht op de bergen, de plaats en Serfaus/Fiss/Ladis. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats.
Buiten / omgeving
Fendels 4 km van Prutz: Appartementencomplex "Alpenherz", 1.356 m boven zeeniveau, van 4 verdiepingen. 4 appartementen in de woning. 500 m van het centrum van Fendels, 17 km van het centrum van Landeck, tegen een helling, 6 km van het meer, 750 m van het skigebied. Voor medegebruik: terrein met weide. In het huis: sauna (extra). Berging voor ski's, skischoendroger. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Winkel 500 m, supermarkt 4 km, bushalte "Prutz Schwimmbad" 4.5 km, treinstation "Ötztal Bahnhof" 42.5 km, openluchtzwembad 5 km, overdekt zwembad 16 km, meer (zwemmen) "Ried" 6 km. Golfterrein (27 holes) 58 km, bergtrein, skilift, skipisten 750 m, skibushalte 5 km, skischool, rodelbaan 750 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Kaunertaler Gletscher 40 km, Serfaus/Fiss/Ladis 15 km, Fendels 750 m. De eigenaar woont in hetzelfde huis.
Pistes - 130 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Pistes - 31 km
MakkelijkPistes - 25 km
MakkelijkPistes - 17 km
MakkelijkPistes - 10 km
MakkelijkHoogte skigebied
1185 m - 1355 mSkiliften
0
1 Pistes - 3 km
MakkelijkBeoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Na de recensies en foto's dit appartement geboekt voor een volle week. Ontvangst prima, kleine rondleiding door het appartement. Alles kan in overleg qua parkeren. Wij hadden een bus bij ons een 1 motor die wij op een prima plek. mochten stallen. Het appartement...schoon, goede bedden, fijne ruime douche, keuken prima alleen geen oven allen magnetron, maar een oven(tje) hadden wij zelf meegenomen. Ons appartement had 2 balkon's. Altijd lekker in de zon of schaduw. Al met al zeker aan te raden!!!
De weg naar dit vakantieadres op 1350 meter hoogte was prima. Een lekkere steile weg naar boven en beneden geeft de sfeer dat je in Oostenrijk bent, met een prachtig uitzicht op het zuidwesten richting Ried en Serfaus. Een mooie uitvalsbasis om naar bv. Zwitserland en Italië te rijden over allerlei passen ( Stelvio, Timmelsjoch, Julierpas etc.). Kaunertalergletscher met de auto naar 2750 meter hoogte. Garmisch Partenkirchen is ook aanrijdbaar. De liften in Serfaus zijn ook geweldig om te doen.
Wij kwamen voor het skiën, de reisafstand naar Fiss was 20 minuten. Een appartement met ruime slaapkamers, een heerlijke douche, goede WIFI en een mooi uitzicht over de bergen.
Het app ligt NIET in Prutz maar in Fendels. Ongeveer 15 minuten via een bergpas te bereiken. Dit kan voor grote problemen zorgen bij hevige sneeuwval omdat je dan eerst kettingen aan moet brengen. Dat was een behoorlijke tegenvaller. Ook is dit appartement dus te voet onbereikbaar vanwege de afstand.
Appartement zit eruit als het tijdje geleden mooi is gerenoveerd. Modern keuken, badkamer en slaapkamers. Nieuwe kozijnen. Goede bedden. Stevige matrassen. Keuken is prima. Koelkast aan de kleine kant. 2 balkons met mooi uitzicht. Er zijn geen horren voor de ramen, dus soms wat vliegen binnen als je de ramen open hebt. Je hoort nauwelijks het appartement boven of naast je. Je moet wel aantal trappen op. Genoeg parkeergelegenheid voor de deur. Wifi snelheid was slecht.
Het appartement is zeer schoon en compleet met een prachtig uitzicht
Mooi appartement en van alle gemakken voorzien. De WiFi zou verbeterd kunnen worden.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links