Vakantiewoning met uitzicht op de Alpen
Krimml, Salzburgerland, Oostenrijk
Appartement Glückauf (AT.5743.20) is gelegen in Krimml, Salzburgerland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement Glückauf een oppervlakte van 100 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak, wasmachine en wasdroger heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Oostenrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit charmante appartement op de 2e verdieping biedt een uniek uitzicht op de Krimml watervallen direct vanaf het balkon. Lichte kamers, veel hout en een modern, open ontwerp creëren een alpine feel-good sfeer. Twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en extra slaapmogelijkheden bieden flexibiliteit, terwijl de tv, wasmachine en gezellige slaapbank voor comfort zorgen. Een toevluchtsoord met een bijzonder panorama
Krimml, aan de ingang van het Nationaal Park Hohe Tauern, staat bekend om zijn indrukwekkende watervallen. Er is een rodelbaan direct naast het huis - winterpret begint praktisch voor de deur. Het skigebied is met de auto in slechts een paar minuten te bereiken, en er rijdt ook een gratis skibus. Verschillende wandelpaden beginnen direct bij het huis en leiden door de indrukwekkende bergwereld. In het dorp vind je horecagelegenheden, cafés en restaurants. Minigolf, tennisbanen en een zwembad zijn binnen handbereik. In de zomer zorgt een wekelijkse markt voor regionale flair en bijzondere momenten van plezier.
Pistes - 116 km
MakkelijkLanglaufen - 11 km
Pistes - 70 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links