Zolderappartement bij skigebied Kitzsteinhorn
Saalfelden, Salzburgerland, Oostenrijk
Penthouse "Voll-Bartl" (AT-5760-51) is gelegen in Saalfelden, Salzburgerland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Penthouse "Voll-Bartl" een oppervlakte van 87 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Oostenrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit ruime en lichte zolderappartement biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten. De woon- en eetkamer is voorzien van een gezellige boxspring slaapbank, terwijl de moderne inbouwkeuken met bijkeuken volledig is uitgerust voor al uw culinaire behoeften. Twee aparte slaapkamers bieden comfortabele boxspringbedden en een prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorn. De badkamer heeft een douche en het toilet bevindt zich in een aparte ruimte. Vanaf het dakterras en het balkon kunt u genieten van een adembenemend panorama op de Leoganger Steinberge, het Steinernes Meer, de Hochkönig, de Schwalbenwand en de Kitzsteinhorn.
In de winter biedt de locatie snelle toegang tot gerenommeerde skigebieden zoals het Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, het skigebied Hochkönig – Ski amadé en Zell am See-Kaprun. Gezinnen en actieve sportliefhebbers vinden hier eindeloze mogelijkheden voor avontuur en ontspanning. Vanaf 1 mei 2025 geldt een mobiliteitsvergoeding van € 0,50 per gast (vanaf 15 jaar) voor gratis gebruik van al het openbaar vervoer in de regio Salzburg. Gasten worden geacht zich aan de huisregels te houden en de verhuurder behoudt zich het recht voor om boekingen van eerdere overtreders te weigeren.
Zolder: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring)), badkamer(douche(inloopdouche), wastafel), badkamer(wastafel, toilet), balkon, dakterras, tuinmeubilair, ligstoelen, babybedje(free))
berging(wasmachine), carport, parking
Pistes - 191 km
MakkelijkLanglaufen - 74 km
Pistes - 82 km
MakkelijkLanglaufen - 12 km
Pistes - 56 km
MakkelijkLanglaufen - 3 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Fijn en ruim appartement.
Absoluut genoten van ons verblijf in Penthouse Voll-Bartl! Het uitzicht vanaf het balkon was gewoon prachtig, vooral tijdens de zonsondergang, Het appartement was ruim en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, Sterk aanbevolen voor een ontspannen uitje!
Penthouse was prachtig ingericht en goed uitgerust, we hadden de rustieke sfeer en het adembenemende uitzicht op de Leoganger Steinberge, het was een goede industriële basis voor een aantal van de gebouwen,
Een comfortabele plek met alle details die je nodig hebt. Wij delen graag met u de vele mooie wandelingen en activiteiten in het Nationaal Park Berchtesgaden. De restaurants zijn zeer gastvrij en gastvrij.
Deze plek overtrof onze verwachtingen. Het adembenemende uitzicht vanaf het balkon was een hoogtepunt voor ons. De keuken had alles wat we nodig hadden en we waardeerden de extra voorraadkast. Perfect voor gezinnen!
Prachtig en goed onderhouden appartement met praktisch uitzicht op de bergen. We hebben het prettig gehad in de woonkamer en de slaapkamer was ideaal om te ontspannen tijdens een dagje uit. Over het algemeen een solide basis voor onze vakanties.
Zeer mooie accommodatie! Het appartement is ruim en licht, en we vonden het uitzicht op de bergen geweldig. Het was fijn om een plek te hebben waar we ons konden terugtrekken na een dag skiën en wandelen.
We hebben genoten van onze tijd in het Penthouse Voll-Bartl. Het tuinmeubilair op het balkon was een leuke toevoeging en we hebben veel avonden doorgebracht met genieten van de frisse lucht. De locatie is geweldig voor zowel zomerwandelingen als winterskiën.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links