Aantrekkelijk appartement met terras
Kirchbichl, Tirol, Oostenrijk
Apartment 3SZ 6PAX (AT-6322-03) is gelegen in Kirchbichl, Tirol en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Apartment 3SZ 6PAX een oppervlakte van 120 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Oostenrijk. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Breng quality time door met uw dierbaren in dit fantastische vakantieappartement in Kirchbichl. Het rustig gelegen appartement beschikt over een heerlijk terras met uitzicht op de omgeving, waar u heerlijk kunt ontspannen en tot rust kunt komen.
Het centrum van Wörgl ligt op 2 km afstand. Hier kunt u boodschappen doen voor vrienden en familie. Een pizzeria met heerlijk eten en drinken bevindt zich op loopafstand. De skipiste Wildschönau ligt op 3 km afstand.
Dit appartement op de eerste verdieping beschikt over een goed uitgeruste keuken waar u uw eigen maaltijden kunt bereiden. De slaapkamers zijn comfortabel en zorgen voor een goede nachtrust. Er is ook parkeergelegenheid.
Op de 1e etage: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), afwasmachine, koelkast, vriezer, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet))
terras, parking
Pistes - 209 km
MakkelijkPistes - 174 km
MakkelijkLanglaufen - 259 km
Pistes - 17 km
MakkelijkHoogte skigebied
852 m - 1067 mSkiliften
0
1 Pistes - 3 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Pistes - 3 km
MakkelijkHoogte skigebied
630 m - 721 mSkiliften
0
1 Pistes - 1 km
MakkelijkLanglaufen - 15 km
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We verbleven in het appartement met een groep van vijf volwassenen en een hond. Het appartement ligt direct boven een restaurant aan een drukke straat in Kirchbichl. Er is een bushalte pal voor het appartement, vanwaar af en toe een skibus vertrekt. Het appartement bestaat uit drie slaapkamers (waarvan één een doorloopkamer is), een keuken, een hal en een badkamer met toilet. Er is ook een zeer groot terras, maar dat is niet bijzonder indrukwekkend en, door de drukke straat, niet erg uitnodigend om te ontspannen. Het appartement was schoon en netjes en in goede staat. Het beschikt over een vaatwasser, een groot fornuis en een oven. Helaas hadden we een paar klachten: de badkamer heeft slechts één handdoekhaak en geen stop voor het bad. De keukenuitrusting is incompleet; er zijn bijvoorbeeld geen pannenlappen en er zijn onvoldoende glazen en borden, ondanks de ruime opbergruimte. Het appartement wordt verwarmd door vloerverwarming, behalve de badkamer, die geen vloerverwarming heeft; daar is een draagbare elektrische kachel. Vervelend genoeg is de verwarming niet te regelen. Toen we de verhuurders ernaar vroegen, raadden ze aan de ramen open te zetten. Dit is nogal verspillend en, vooral 's nachts, veel te lawaaierig. Het is ook jammer dat er geen woonkamer is en dat de inrichting een rommelig geheel is. Er staan minstens twee kleine tv's in twee van de slaapkamers, en één daarvan heeft zelfs nog signaal. Al met al is het appartement oké, maar je moet wel wat concessies doen en je vindt waarschijnlijk elders een mooier appartement voor een vergelijkbare prijs. Als je met vier personen bent, zou de aangrenzende kamer als woonkamer kunnen dienen, maar anders hadden we onze vakantie liever ergens anders doorgebracht.
Vriendelijke eigenaar. Super schoon en net appartement. Mooie en goed bereikbare locatie.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links