in het Landfriedenhuis
Leutasch, Tirol, Oostenrijk
in het Landfriedenhuis (AT-6105-59) is gelegen in Leutasch, Tirol en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft in het Landfriedenhuis een oppervlakte van 53 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Haus Landfrieden ligt op een rustige locatie, op ongeveer 100 meter van de langlaufroutes in de winter. Bij aankomst ontvangt u een gratis skipas waarmee u gedurende uw hele verblijf gebruik kunt maken van de langlaufroutes in de regio Seefeld.
De appartementen zijn comfortabel ingericht.
Er is ook een kleine tuin met zitjes, een schommel en een aangename plek om te ontspannen.
Twee huizen verderop vindt u een kleine, maar goed gesorteerde supermarkt waar u alles kunt vinden wat u nodig heeft voor de dagelijkse boodschappen. In de winter zijn de skipas en het buskaartje bij de prijs van het appartement inbegrepen, en in de zomer is de toegang tot het Leutasch Alpine Bath van mei tot en met oktober gratis.
Wij zijn het hele jaar geopend.
Pistes - 37 km
MakkelijkLanglaufen - 15 km
Pistes - 35 km
MakkelijkLanglaufen - 7 km
Pistes - 18 km
MakkelijkPistes - 15 km
MakkelijkPistes - 13 km
MakkelijkPistes - 9 km
MakkelijkPistes - 8 km
MakkelijkLanglaufen - 120 km
Pistes - 6 km
MakkelijkPistes - 3 km
MakkelijkBeoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links