• 30 m2
  • 5 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Op een vakantiepark

  • Aan een meer

  • Aan het water

  • Bij de zee

  • Wifi

  • TV

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Terras

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Trampoline

  • Zandbak

  • Speeltoestellen

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Vakantiehuis Domki Aquarius - dla 5 osób (PL-72400-2101) is gelegen in Dziwnówek, West-Pommeren en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Vakantiehuis Domki Aquarius - dla 5 osób een oppervlakte van 30 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Nieuwe vakantiehuizen voor 5 personen, gelegen in een rustig en vredig landgoed, op 10 minuten lopen van de zee, 2 minuten van het meer Wrzosowskie en 5 minuten van het centrum van Dziwnówek. Gasten hebben toegang tot een speeltuin, fietsen, een trampoline, een barbecueplek en een parkeerplaats. Het terrein is omheind en wordt bewaakt.

Dziwnówek ligt tussen de Oostzee en het Wrzosowski-stuwmeer. Het biedt schone, frisse lucht, schilderachtige dennenbossen en een breed, schoon strand omgeven door duinen.
Dziwnówek is ook een ideale plek voor watersportliefhebbers. Er is een windsurf- en kitesurfschool op het Wrzosowski-reservoir. Er is ook een kajak- en waterfietsverhuur in de buurt.
Dziwnówek is tevens een paradijs voor vissers, die zowel in de Oostzee als in het Kamieński-stuwmeer kunnen vissen. Het is interessant dat het water in de lagune soms zout kan zijn, omdat het water bij sterke wind terugtrekt naar de lagune in plaats van de zee in te stromen. In het stadje kunnen we zowel zout- als zoetwatervissen vangen.
Op een kilometer van Dziwnówek, in Wrzosowo, ligt het Baltische Dinosauruspark. Dit is een ideale plek voor het hele gezin, gericht op actieve recreatie in de buitenlucht. Naast het educatieve parcours met indrukwekkende dinosaurussenfiguren is er ook een minidierentuin in safarivorm, waar onder andere alpaca's, lama's, struisvogels, cavia's, siervogels en zelfs een witte kangoeroe uit Australië te vinden zijn.

Indeling

Parterre: (open keuken(waterkoker, kokend waterkraan, broodrooster, fornuis(2 kookplaten, inductie), espresso apparaat, magnetron, koelkast), woon/slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. slaapbank, TV, eettafel), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Centrale BBQ, Wasgelegenheid, Internettoegang, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parking, trampoline, zandbak, speeltoestellen, glijbaan, hangmat

Afstanden

0 m Lengte skipistes
550 m Meer
550 m Watersport
700 m Restaurant
1 km Zee
1.3 km Centrum

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal