Vakantiehuis in Sulomino met Privéstrand
Sulomino, West-Pommeren, Polen
Holiday appartment Sulomino 120 qm 3 rooms 8 persons Type B nr 2 (POS01010-EYB) is gelegen in Sulomino, West-Pommeren en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Holiday appartment Sulomino 120 qm 3 rooms 8 persons Type B nr 2 een oppervlakte van 120 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Op het eiland Wolin aan de kust van de Szczecin-lagune, in de buurt van Miedzyzdroje, ligt het pittoreske stadje Sulomino. Hier vindt u deze gezellige en comfortabel ingerichte vakantiewoningen. Geniet van het prachtige uitzicht op de lagune van Szczecin. De vakantiewoningen bevinden zich op een omheind natuurterrein van 4.000 vierkante meter, met ook een privéstrand en een eigen aanlegsteiger.
Details: Tourist taxWLAN
Activiteiten in de buurt: De bijzondere en populaire toeristische attracties zijn onder andere de Slaven en Vikingen Festival op Wolin Island (in augustus) en de West-Folk, Blues en Country Festival in Sulomino (in juli), die direct naast de faciliteit plaatsvinden . U kunt de stad en haar omgeving gemakkelijk te voet, per fiets of per waterfiets verkennen.
Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
Parterre: (woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, duitse zender(s))), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. slaapbank))
open keuken(kookplaat(2 kookplaten), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, koel-/vriescombinatie), badkamer(douche, wastafel, toilet), grill, verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, buitenhaard
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Op internet stond niet beschreven dat deze accommodatie op een camping ligt, het huis was veel te klein voor 8 personen, eten en logeren voor iedereen kon alleen op het overdekte terras, te weinig bestek en glazen + kopjes voor 8 personen, over de netheid We willen niet eens in het hele huis praten, de douche is veel te klein, de 2 toiletten trilden erg, de koelkast was erg vies
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links