Casa Torrejón

Villa in Andalusië met prachtig uitzicht

Villanueva de la Concepción, Andalusië Binnenland, Spanje

  • 140 m2
  • 6 personen
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Cottage

  • Landelijk

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Wifi

  • TV

  • Stereo

  • Open haard

  • Privé zwembad

  • Wasmachine

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Terras

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Zwembad

  • Kinderbed

  • Kinderstoel

  • Omheinde tuin

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Casa Torrejón (ES-29230-15) is gelegen in Villanueva de la Concepción, Andalusië Binnenland en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Casa Torrejón een oppervlakte van 140 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, zwembad, open haard, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit cottage alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Vakantiehuis met privé zwembad, prachtig landelijk gelegen net buiten het dorpje La Higuera. Het ligt vlakbij het natuurpark El Torcal in het achterland van de Costa del Sol.

Geweldig uitzicht. Dit in rustieke stijl gebouwde vakantiehuis is verzorgd ingericht en van alle gemakken voorzien. Het huis is ruim, heeft een grote tuin met zwembad, een veranda en een apart ingerichte plek voor de barbecue. Voor de koudere winteravonden is een open haard en op de kamers zijn electrische radiatoren.

Het vakantiehuis is ideaal gelegen om een ontspannende vakantie door te brengen in de natuur. Maak bijvoorbeeld de spectaculaire wandeling door de kloof van El Chorro, de Caminito del Rey. Maar ook is de ligging ideaal om culturele uitstapjes te maken naar bijvoorbeeld Antequera (20 min.) en de golfbaan of naar de stad Málaga (40 min.) en de stranden van de Costa del Sol. Ook daguitstapjes naar Granada, Cordoba en Sevilla zijn prima te doen.

Indeling

Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), open haard, stereo-installatie), eetkamer, keuken(fornuis(gas), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(twijfelaar), slaapkamer(2-pers. bed(150 x 180 cm), kinderbed), slaapkamer met badkamer(stapelbed, douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet), bijkeuken(wasmachine), terras(privé, overdekt))

terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, ligstoelen, zwembad(privé, 9 x 4 m., geopend van Apr t/m Okt), kinderstoel

Afstanden

0 m Levensmiddelen
0 m Lengte skipistes
4 km Restaurant
6,5 km Centrum
20 km Openbaar vervoer
20 km VVV
20 km Dokter
22,5 km Snelweg afrit
22,5 km Golfbaan
33 km Meer
54 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

september 2017

Aangenaam villa.Cependant moeilijk om nee "echte adres, alleen een GPS-positie wordt gegeven vinden, maar dit is verkeerd. Gelukkig is de bewoners van de nabijgelegen stad zijn vriendelijk.

juni 2016

Prachtig huis met mooi zwembad, schitterend uitzicht. Het huis ligt afgelegen, dus ideaal voor rustzoekers. Zeer behulpzame huiseigenaar die helaas alleen Spaans spreekt.

april 2009

Een leuk huis in een prachtige omgeving. Maar let op: Het huisje ligt vrij hoog in de bergen en er staat bijna altijd wind. het zwembad ligt niet bechut. Alle wind voert over het bad. 's avonds koelt het ook hard af. Er is geen verwarming in het huis. welliswaar een openhaard, maar deze is onvoldoende om het huis te verwarmen. Kortom een uitstekend huis voor de maanden juli-september. Daarvoor en daarna is een dikke trui en jas aan te raden!

september 2007

Wie niet van een afgelegen rustige plaats houdt, moet hier niet zijn. Voor wie echter van kalmte, natuur, authenticiteit en stilte houdt, is dit een ideale plek. Toen we aankwamen en het huis (gebouwd in juni 2006) en de omgeving zagen hadden we een wauw-gevoel. Het huis zelf is voorzien van alle conform en alle gemak en het zicht is uitzonderlijk. De eigenaar was heel vriendelijk. Wie dagelijks op uitstap wil, niet te ver weg, kan hier wel een week verblijven. Wie langer blijft moet wel rekenen op langere ritten om een en ander te bezoeken. Maar een dag dolce farniente rond het mooie (maar frisse) zwembad is even leuk, vooral met de dagelijkse geitenkudden die langs komen.

Villa in Andalusië met prachtig uitzicht

Casa Torrejón

Villanueva de la Concepción, Andalusië Binnenland, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,5

5 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal