Appartement Atico Costa DoÑana

Atico Costa DoÑana - Apartamento

Sanlúcar De Barrameda, Cádiz, Costa de la Luz, Spanje

  • 30 m2
  • 6 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • Niet op een vakantiepark

  • Bij een golfbaan

  • Bij een strand

  • Ligbad

  • Lift

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Barbecue

  • Kinderbed

  • Kinderstoel

Algemeen

Appartement Atico Costa DoÑana (ES-00105-63) is gelegen in Sanlúcar De Barrameda, Cádiz, Costa de la Luz en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Appartement Atico Costa DoÑana een oppervlakte van 30 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Er is geen betere manier om de dag te beginnen dan met een ontbijt terwijl u geniet van het fantastische uitzicht op de rivier de Guadalquivir, het Doñana-reservaat en het strand vanaf de twee terrassen die bij het appartement horen. Op de terrassen vindt u ligstoelen waar u heerlijk kunt zonnen, een barbecue en een grote tafel waar u kunt eten of een drankje kunt nuttigen met uw gezelschap. Omdat het appartement zich in een gebouw bevindt, heeft het directe buren.

Het lichte interieur van het appartement is ontworpen om u de rust te bieden die u verdient. De woon-/eetkamer is voorzien van airconditioning, een plafondventilator, radiatoren en een smart-tv en staat in open verbinding met de keuken, die is uitgerust met een keramische kookplaat en alle benodigde keukengerei om comfortabel te koken. Er is een wasmachine, strijkijzer en strijkplank in het huis aanwezig. Voor het slapengaan zijn er twee slaapkamers, beide met radiatoren en één met een plafondventilator. De eerste heeft een tweepersoonsbed, terwijl de tweede is uitgerust met twee eenpersoonsbedden en een eigen badkamer met douche. Er kunnen maximaal twee extra personen slapen op de slaapbank in de woonkamer. Er is een aparte badkamer met bad in de accommodatie. Als u met een baby reist, kunnen wij een kinderbedje en een kinderstoel voor u regelen.

De accommodatie is gelegen in een rustige woonwijk van Sanlúcar de Barrameda, een kustplaats in Cádiz die bekend staat om de nabijheid van het Nationaal Park Doñana, dat we u van harte aanbevelen te bezoeken en waarvan u vanaf de terrassen van het appartement kunt genieten. De omgeving beschikt over alle nodige voorzieningen voor een zelfstandig verblijf. Bovendien ligt op een paar kilometer afstand het centrum van Sanlúcar, waar u talloze winkels, wijnhuizen en bars vindt waar u tapas kunt eten. Op minder dan 100 meter van uw accommodatie ligt Bonanza Beach, een goudkleurig zandstrand met kalm water aan de monding van de rivier de Guadalquivir, waar u ook de zoutmoerassen en wetlands van het beschermde natuurgebied Doñana vindt. Raadpleeg de adverteerder voor mogelijke kosten. Huisdieren zijn niet toegestaan. Het organiseren van evenementen is verboden.

Indeling

keuken(fornuis, oven), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, badkamer, 2-pers. slaapbank, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, douche, wastafel, toilet, toilet, bidet, BBQ, lift, kinderbed, kinderstoel

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Restaurant
100 m Bank
100 m Strand
200 m Levensmiddelen
4 km Centrum
4,4 km Golfbaan
4,8 km Dokter
5,6 km Openbaar vervoer
6 km Station
36,8 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juli 2026

Een korte strandvakantie was hier precies wat we nodig hadden, op een steenworp afstand van Bonanza Beach met genoeg ruimte om te ontspannen na een duik. De omgeving bood tal van mooie plekjes om te verkennen tijdens ons verblijf.

juli 2026

Eenvoudige inrichting met een heldere indeling die een ontspannen sfeer creëert.

juni 2026

Het is hier makkelijk om zelfstandig je weg te vinden, want alles wat je nodig hebt is dichtbij, en de keuken was zeer goed uitgerust voor een prettige kookervaring. De service gedurende het hele verblijf was ook erg vriendelijk.

mei 2026

De bedden waren comfortabel en dankzij de goede verwarming in beide slaapkamers sliepen we gemakkelijk. Het incheckproces verliep soepel en efficiënt, waardoor de aankomst probleemloos verliep.

mei 2026

De wifi werkte goed overal, waardoor ik moeiteloos werkmails kon afhandelen. De zithoek was comfortabel genoeg om lang met mijn laptop te werken.

april 2026

We genoten van de ruimte voor twee personen, vooral van het comfortabele tweepersoonsbed en de rustige avonden op het terras. Een fijne plek om samen tot rust te komen.

april 2026

Niet veel gedoe hier, maar strakke lijnen en solide basics maakten het een gemakkelijke plek om uit te rusten in vergelijking met andere accommodaties die we in de buurt hebben geprobeerd.

maart 2026

De accommodatie was uitstekend: twee complete badkamers, airconditioning en terrassen met ligstoelen direct aan het strand. Het personeel was altijd behulpzaam en vriendelijk.

maart 2026

Een heerlijk weekend met het gezin, met genoeg ruimte voor ons vieren. We hebben vooral genoten van de vriendelijke ontvangst en de nabijheid van lokale restaurants en winkels.

februari 2026

Het uitzicht vanaf het terras maakt de ochtenduren veel mooier en zorgt voor een ontspannen sfeer tijdens het ontbijt.

Atico Costa DoÑana - Apartamento

Appartement Atico Costa DoÑana

Sanlúcar De Barrameda, Cádiz, Costa de la Luz, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,6

11 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal