3-slaapkamerappartement met privétuin
Pinos de Alhaurín, Costa del Sol, Spanje
Casa de la Frontera (ES-29130-29) is gelegen in Pinos de Alhaurín, Costa del Sol en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Casa de la Frontera een oppervlakte van 104 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Met zijn elegante en stijlvolle interieur belooft deze villa met 3 slaapkamers in Pinos de Alhaurín een luxe vakantie. De villa is ideaal voor gezinnen of groepen tot zes personen.
De keuken is volledig uitgerust, zodat u maaltijden naar eigen smaak kunt bereiden. Alles wat u nodig heeft, vindt u in de supermarkt direct naast de villa.
Geniet van de culinaire hoogstandjes van de omliggende restaurants. Ook vele andere bezienswaardigheden zijn een bezoek waard.
Gas, elektriciteit en water worden in rekening gebracht op basis van verbruik, volgens de meterstanden. Deze kosten dienen bij de boeking als aanbetaling te worden voldaan.
Parterre: (woonkamer(Internettoegang, 2-pers. slaapbank, TV(smart TV), eettafel, kachel(Pellet), zithoek, airconditioning), open keuken(kookplaat, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, elektrische kookplaten, , ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Internettoegang, wasdroger, wasmachine, terras, tuin(privé), BBQ, parking, zwembad(privé, verwarmd)
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links