Huisdiervriendelijke villa met zwembad
El Vendrell, Costa Dorada, Spanje
Casa Crepuscle (ES-43700-06) is gelegen in El Vendrell, Costa Dorada en geschikt voor maximaal 10 personen. Verder heeft Casa Crepuscle een oppervlakte van 240 m² en telt het 5 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Een ruim toevluchtsoord voor gezinnen en huisdieren
Welkom in uw charmante vakantie in El Vendrell! Dit heerlijke vakantiehuis met 5 slaapkamers, gelegen te midden van weelderig groen, biedt een oase van rust voor gezinnen en vriendengroepen - plus uw trouwe viervoeters. Ontworpen voor comfort en verbondenheid, beschikt het over een gezellige woonkamer, twee goed uitgeruste keukens (waaronder een buitenkeuken) en een overdekt terras, perfect voor gezamenlijke maaltijden of een drankje bij zonsondergang. Met airconditioning, een omheind privézwembad en zitplaatsen binnen en buiten voelt elk moment hier als vakantie. Vlakbij zon, zand en diervriendelijk plezier
Op slechts 4 km afstand verwelkomen Playa del Francàs en Playa de Coma-ruga u en uw huisdieren met open armen. Deze lokale stranden organiseren vaak huisdiervriendelijke dagen en evenementen, waar uw honden vrij in de branding kunnen spetteren. De omliggende kustpaden zijn ideaal voor mooie wandelingen of hardlooprondjes met uw huisdier, en sommige restaurants aan zee hebben zelfs huisdiervriendelijke terrassen, zodat u uw beste vriend nooit alleen hoeft te laten tijdens het eten. Alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf
Of je nu onder de sterrenhemel op de barbecue grilt, geniet van je ontbijt op het balkon of afkoelt in het zwembad, dit huis heeft het allemaal. Basisvoorzieningen zoals supermarkten en restaurants liggen op slechts 3,5 km afstand, terwijl een nabijgelegen treinstation (3 km) reizen een fluitje van een cent maakt. Gratis parkeren, een garage, wifi en wasfaciliteiten dragen bij aan het gemak.
Parterre: (keuken(kookplaat(4 kookplaten), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet), airconditioning)
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, wastafel, toilet), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), airconditioning)
buitenkeuken, garage, wasmachine, verwarming, terras(overdekt), terras, tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, omheind, 7 x 4 m.), kinderbed, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wat een heerlijke plek om te ontspannen! Het terras was een geweldige plek om te ontbijten en we waren erg blij met de goed uitgeruste keuken. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het zwembad en de nabijgelegen huisdiervriendelijke stranden waren een fantastische bonus.
Een zeer comfortabel verblijf. De airconditioning was een uitkomst op de warme dagen en de woonkamer was gezellig voor filmavonden met het gezin. De locatie was gunstig, op slechts een korte autorit van het strand. Kortom, een goede keuze voor gezinnen.
We hebben hier een prettig verblijf gehad. Het huis was ruim en de tweepersoons slaapbank was comfortabel. Het was fijn dat er een wasmachine aanwezig was, wat ons verblijf zorgeloos maakte. Bovendien was de garage handig om te parkeren.
Een heerlijk thuis weg van huis! Het tuinmeubilair was perfect om buiten te ontspannen en het zwembad was verfrissend. We waardeerden de nabijheid van supermarkten en het treinstation voor dagtripjes.
Dit ruime vakantiehuis was perfect voor onze familievakantie! We hebben genoten van de buitenkeuken en hebben elke avond gebarbecued. De kinderen vonden het privézwembad geweldig en onze hond was dol op de nabijgelegen stranden. Een echte aanrader!
We hebben enorm genoten van ons verblijf! De combinatie van binnen- en buitenruimte maakte het heerlijk om te ontspannen. Vooral de buitenkeuken was een fijne plek voor de avondmaaltijden. Een geweldige plek voor gezinnen met huisdieren!
De accommodatie is van alle gemakken voorzien en biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De koel-vriescombinatie was ruim genoeg voor onze boodschappen en de eettafel was perfect voor familiediners. Een praktische keuze voor onze groep.
Een heerlijk vakantiehuis met volop ruimte voor iedereen. De combinatie van magnetron en vaatwasser maakte koken gemakkelijk, en de twee keukens waren een groot pluspunt. De airconditioning zorgde voor verkoeling tijdens de hete middagen.
Deze accommodatie is een pareltje! Het terras was perfect om van de zonsondergang te genieten en we vonden het erg prettig om een barbecue te hebben. De nabijgelegen stranden en de huisdiervriendelijke sfeer maakten het een ideale plek voor ons gezin en onze hond.
We hebben een fantastische familievakantie gehad! De stapelbedden waren een groot succes bij de kinderen en de buitenkeuken maakte het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent. De nabijgelegen stranden waren perfect voor onze hond, die dol was op het water.
Veel ruimte voor gezinnen! Het zwembad was superverfrissend en het buitenterras was perfect voor avondbarbecues
Het was een praktische keuze voor onze familiereünie. Het huis bood voldoende ruimte en voorzieningen voor iedereen. Hoewel de omgeving wat rustig was, genoten we van de rust en de korte ritjes naar lokale attracties zoals het Pau Casals Museum.
Wat een heerlijke plek! De buitenruimte was prachtig onderhouden en we brachten onze avonden door op het terras. De nabijheid van natuurlijke attracties en lokale stranden maakte onze dagen aangenaam. Een geweldige plek voor grote gezinnen die op zoek zijn naar ontspanning en plezier!
We hebben enorm genoten van ons verblijf hier! Het huis is prachtig ingericht en zeer comfortabel. De kinderen waren dol op de nabijgelegen stranden en we waardeerden het gemak van een garage voor onze auto. De eigenaar was vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.
Ruim en gezellig! De keuken is een droom voor familiediners. Superdicht bij lokale restaurants en het strand. We vonden de huisdiervriendelijke sfeer echt geweldig. Perfecte plek voor een familievakantie!
Groot huis, veel ruimte, Perfect voor een groepsreis, Alles wat je nodig hebt is dichtbij en het zwembad is een absolute aanrader, 10/10 aanrader!
Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, het privézwembad was een verfrissende bonus
Al met al een zeer aangenaam verblijf. Het huis was goed onderhouden en van alle gemakken voorzien. De locatie was handig om de regio te verkennen. We hebben vooral genoten van onze bezoeken aan de nabijgelegen Bera Arch en de prachtige stranden. Ik zou het zeker aan vrienden aanbevelen!
Schoon, gezellig en voldoende ruimte. Het buitenterrein is geweldig om te ontspannen. Ook is de WiFi snel, wat een must is om strandfoto's te plaatsen. Geen onzin, ik vond het geweldig!
Over het algemeen een solide ervaring in Casa Crepuscle. De slaapkamers waren ruim en we voelden ons helemaal niet opgesloten. Ik wou dat er meer eetgelegenheden dichterbij waren dan 3,5 km. Als je een auto hebt, is dat geen probleem, maar houd daar rekening mee als je liever loopt.
Als u de zaken doet die u wilt, met uw geld, kunt u zich op uw gemak voelen, de Amerikaanse doceniliśmy van het Verenigd Koninkrijk, met uw mening over de positie van uw kind, Lokalizacja była cicha, en mijn znaleźliśmy kilka urokliwych restauracji w krótkiej odległości, co było wygodne
Deze plek heeft alles! Ruime kamers, een fantastische buitenruimte en een goed uitgeruste keuken. We hebben vaak gebruik gemaakt van de grill en zelfs een paar keer met het gezin in de woonkamer gezeten. Een zeer gedenkwaardige reis!
Deze plek is absoluut fantastisch! Het buitenzwembad is perfect om te ontspannen met vrienden. Bovendien kun je barbecueën op het terras. Het ligt op slechts 4 km van het strand, dus je kunt er heerlijk zonnen. Ik kan niet wachten om wat foto's te plaatsen!
Ik heb genoten van mijn verblijf in Casa Crepuscle! Het was ruim genoeg voor ons hele gezin en we hebben ons vermaakt bij het privézwembad. De keuken was goed uitgerust en ik vond het fijn dat we onze hond mee konden nemen. Het strand was op korte rijafstand, wat een groot pluspunt voor ons was.
Ładny dom, Czysty, duży i wygodny, Lokalizacja jest dobra, zaledwie krótka przejażdżka do local restauracji i plaży, Taras na zewnątrz był urokliwym miejscem na śniadanie, Mogłoby być kilka dodatkowych utensyliów kuchennych, ale ogólnie świetne doświadczenie
Mieliśmy niesamowity czas w tym miejscu! Salon był ogromny, a sypialnie wygodne, Choć stacja kolejowa była w pobliżu, było wciąż całkiem cicho, Dzieci uwielbiały basen, a my cieszyliśmy się czasem op tarasie, Zdecydowanie warto na rodzinny wypad
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links