Vakantiehuis in Bahía Feliz aan zee
Maspalomas, Gran Canaria, Spanje
Altamar 28 with terrace&pool By CanariasGetaway (ES-35100-122) is gelegen in Maspalomas, Gran Canaria en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Altamar 28 with terrace&pool By CanariasGetaway een oppervlakte van 80 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, wasmachine, vaatwasser en zonnebank heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Welkom in dit prachtige vakantiehuis in Bahía Feliz, perfect voor een strandvakantie op Gran Canaria. Met 2 slaapkamers en een lichte indeling van 80 m² biedt het huis comfortabel plaats aan maximaal 4 gasten. Stap buiten op een gemeubileerd terras van 12 m² met uitzicht op zowel de zee als het verwarmde gemeenschappelijke zwembad - ideaal voor een kopje koffie in de ochtend of om te ontspannen bij zonsondergang.
Het huis beschikt over een volledig uitgeruste Amerikaanse keuken, airconditioning, satelliet-tv, onbeperkte wifi, een wasmachine en een parkeerplaats in de openlucht. Het is smaakvol ingericht met aandacht voor zowel comfort als functionaliteit. Gezinnen of stellen zullen de rustige sfeer en het prachtige uitzicht op zee direct vanuit de accommodatie waarderen.
Het huis ligt op slechts een steenworp afstand van Playa del Águila en biedt ook gemakkelijke toegang tot supermarkten, lokale restaurants en leuke attracties zoals Holidayworld en Aqualand Maspalomas. Of u nu zonnebaadt op het terras, zwemt in het verwarmde zwembad of het zuiden van Gran Canaria verkent, dit is de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen verblijf op het eiland.
, woonkamer(TV(satelliet, digital, smart TV), eettafel, zithoek, radio), open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Citruspers, elektrische kookplaten, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, haardroger), badkamer(ligbad), Internettoegang, Tuinmeubilair, zonnebank / solarium, wasmachine, terras, tuin, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, ,
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De bedden lagen comfortabel en het inchecken ging snel zonder gedoe, alles werkte zoals verwacht.
Voor die prijs was het een goede deal; de keuken was van alle gemakken voorzien. Het voelde gezellig en eenvoudig aan.
Het terras was een aangename plek om 's avonds te ontspannen.
Het feit dat het zwembad direct voor de deur lag, zorgde voor een veel betere start van de dag.
Het uitzicht op zee vanaf het terras was precies wat ik nodig had.
De rustige nachten zorgden voor een goede nachtrust, en de airconditioning hield het tijdens mijn hele verblijf aangenaam koel.
Een kort verblijf met makkelijke toegang tot lokale restaurants en een nette plek om uit te rusten na lange dagen.
Playa del Águila was gemakkelijk te voet bereikbaar en er was ook geen gedoe met parkeren, ideaal voor mijn mobiliteit ter plaatse.
Ik had een schone, eenvoudige uitvalsbasis nodig vlakbij het strand. De keukenuitrusting en wifi voldeden perfect aan mijn behoeften.
Het verwarmde zwembad en de winkels in de buurt maakten het verblijf aangenamer dan in andere accommodaties waar ik heb verbleven. De locatie was rustig en ontspannend.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links