Villa in Maspalomas met verwarmd privézwembad
San Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria, Spanje
CASA JOVIANO (ES-35106-16) is gelegen in San Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft CASA JOVIANO een oppervlakte van 150 m² en telt het 3 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ontsnap naar een luxe vakantiehuis met een verwarmd privézwembad, vakkundig ontworpen voor een onvergetelijke vakantie. Met een moderne inrichting doordrenkt met tropische charme, biedt deze onlangs gebouwde accommodatie een elegante en gastvrije sfeer, perfect om te ontspannen. Het biedt plaats aan maximaal zes gasten en omvat een hoofdslaapkamer met een kingsize bed en een eigen badkamer, naast twee extra slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een gedeelde badkamer, allemaal uitgerust met tv's voor uw entertainment.
Stap binnen in de uitgestrekte woonkamer-keuken, die beschikt over een smart-tv met internationale zenders en een volledig uitgeruste keuken met ultramoderne apparatuur, waaronder een koffiezetapparaat en vaatwasser. Bereid u buiten voor om onder de indruk te raken van het ruime terras met een verwarmd privézwembad met massagestralen, twee massagestoelen en een tegenstroom om in te zwemmen. Het terras is ontworpen om te loungen in de zon, compleet met zes comfortabele ligstoelen, een eetruimte buiten, een gasbarbecue en een douche, allemaal tegen een achtergrond van groen kunstgras.
Elk detail is ontworpen voor uw comfort, met kamers met airconditioning en onbeperkte snelle wifi overal. Geniet van gratis wekelijkse schoonmaak bij verblijven van meer dan acht nachten, compleet met linnenwissel. Daarnaast zijn er op aanvraag een kinderbedje en kinderstoel voor jonge kinderen beschikbaar zonder extra kosten. Houd er rekening mee dat voor het verwarmen van het zwembad een toeslag van € 40 per dag geldt en dat dit vooraf moet worden gemeld. Dit tropische paradijs ligt op slechts 1 km van El Tablero voor winkelen en dineren en op slechts 7 km van het prachtige strand van Maspalomas. Het is de perfecte bestemming voor een rustige en verjongende vakantie!
open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche), badkamer(douche), badkamer(douche), Internettoegang, Tuinmeubilair, TV, TV, TV, ledikant, wasmachine, airconditioning, terras, tuin(omheind), tuin, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, BBQ, zwembad(privé, verwarmd), kinderstoel, strijkijzer, haardroger
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het privézwembad was het hoogtepunt van onze reis! We hebben urenlang genoten van het water en het prachtige terras,
Het pand voelde heel nieuw en goed onderhouden aan, een perfect thuis ver van huis,
Fantastische ontsnapping! De airconditioning hield ons koel op warme dagen en de wifi was supersnel,
Het terras bood de perfecte setting voor ochtendkoffie en middagcocktails,
De hoofdslaapkamer was luxe, met een kingsize bed en een eigen badkamer. Wij voelden ons er meteen thuis.
De buiten eetruimte was ideaal voor familiediners, We hebben van elk diner onder de sterren genoten,
Het bedje en de kinderstoel waren een uitkomst voor onze kleine. Hartelijk dank dat jullie deze gratis ter beschikking hebben gesteld!
Het terras is een droom! Zes ligstoelen en een mooie eethoek in de buitenlucht maakten het perfect om te ontspannen in de zon,
We waren onder de indruk van de aandacht voor detail in de decoratie, Het droeg echt bij aan de tropische sfeer,
De airconditioning deed wonderen tijdens ons verblijf, we hadden het altijd comfortabel binnen,
We vonden het heerlijk om te ontspannen bij het zwembad met het geluid van de waterstralen, het was zo ontspannend,
De woonkamer was ruim en comfortabel, we keken elke avond films op de Smart TV,
Het kunstgras rond het zwembad was een leuke toevoeging, het voelde als een tropisch paradijs,
De koelkast was ruim genoeg om al onze boodschappen voor de week op te slaan, Geen zorgen over het opraken van snacks!
In de keuken was alles aanwezig wat we nodig hadden, van magnetron tot koffiezetapparaat. Koken was een fluitje van een cent.
Onze kinderen waren dol op de tweepersoonskamers, Ze voelden zich alsof ze hun eigen kleine ruimte hadden!
De grill op het terras zorgde voor veel plezier tijdens onze grillavonden. We hebben heerlijk buiten gekookt.
Over het algemeen een geweldige ervaring. We zouden deze accommodatie zeker aanbevelen aan vrienden en familie.
Smart TV met internationale zenders maakte onze vrije tijd nog leuker. Geweldige keuze!
De douche in de gedeelde badkamer was ruim en had een geweldige waterdruk. Erg verfrissend!
Het zwembad was goed ontworpen met genoeg ruimte voor iedereen om te ontspannen. We hadden nooit het gevoel dat het druk was.
Geweldige locatie! Op slechts een korte rit van het strand van Maspalomas, genoten we van het verkennen van de lokale winkels in El Tablero,
De tuin was prachtig en droeg bij aan de algehele charme van het pand. Een heerlijke plek om te ontspannen.
Het terras was geweldig voor de ochtendkoffie, dicht bij Dunas de Maspalomas en andere lokale plekken
Het herenhuis was prachtig ingericht en erg schoon. Wij waardeerden de aandacht voor details in de inrichting. Er was genoeg ruimte voor ons gezin van zes en de airconditioning hield ons koel op de warme dagen. Een echte aanrader!
Een gezellig toevluchtsoord met comfortabele bedden en een verwarmd zwembad, ideale locatie voor een bezoek aan Palmitos Park en Faro de Maspalomas
Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf! Het verwarmde privézwembad was een succes, vooral vanwege de massagestralen. Ideaal om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Voor ons was het buitenterras het grootste hoogtepunt. Het terras was enorm en perfect om te ontspannen in de zon. De kinderen vermaakten zich in het verwarmde zwembad terwijl wij 's avonds gingen barbecueën. Dit is absoluut een plek waar we naar terug zouden willen keren!
We waardeerden de gratis schoonmaakservice tijdens ons verblijf van een week. Het was fijn om terug te komen in een opgeruimd huis.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het herenhuis! Het verwarmde zwembad was een echt hoogtepunt voor de kinderen en het ruime terras was perfect voor avondbarbecues. De locatie was rustig maar dichtbij attracties zoals de Dunas de Maspalomas.
Gewoonweg geweldig! De combinatie van comfort en gemak maakte ons verblijf onvergetelijk. We vonden de nabijheid van attracties zoals Holidayworld en Dunas geweldig. Na een lange dag was het heerlijk om terug te keren naar zo'n mooi huis.
We hebben een fantastische tijd gehad in het herenhuis! Het was zeer goed uitgerust en de locatie was rustig maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals Dunas de Maspalomas. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. De wifi was een beetje traag, maar dat was geen probleem. Zou hier zeker weer verblijven!
Comfortabel en gezellig! De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om te koken. We vonden het heerlijk om tijd door te brengen in de tuin, en de kinderen genoten van het spelen in het privézwembad. Het voelde als een thuis ver van huis.
Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier. Het huisje was supergezellig en had alles wat we nodig hadden. Het verwarmde zwembad was perfect voor koude avonden en het terras was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend. Zeker een aanrader!
Over het algemeen een heerlijk verblijf, de gastheren waren vriendelijk en zeer behulpzaam, het herenhuis ligt in een rustige omgeving, wat we waardeerden, op slechts een korte rit van plaatsen zoals Puerto de Mogán voor een aantal geweldige eetgelegenheden
Zeer schone en goed uitgeruste keuken. We hebben genoten van het grillen in de tuin tijdens ons verblijf!
Ruim herenhuis met een heerlijk privézwembad, perfect om te ontspannen na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend
Deze plek was precies wat we nodig hadden voor een gezinsuitje. Genoeg ruimte, geweldige voorzieningen en de locatie was geweldig voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals Palmitos Park en het Hard Rock Cafe. Ik zou het iedereen aanraden!
Fantastische plek voor een familievakantie! Genoeg ruimte en het privézwembad was een hit bij de kinderen
Ons verblijf in het herenhuis in San Bartolomé de Tirajana was ronduit heerlijk! De ruime indeling maakte het perfect voor ons gezin van zes. We waren vooral dol op het verwarmde zwembad, dat een hit was bij de kinderen. Het buitenterras was fantastisch om te genieten van zonnige ontbijtjes en avondbarbecues. De tuin was goed onderhouden en bood een heerlijke plek om te ontspannen. Bovendien was de ligging op slechts een klein eindje rijden van de prachtige Dunas de Maspalomas een groot pluspunt voor onze sightseeingplannen!
Fantastisch huis met alles wat je nodig hebt voor een familievakantie. De slaapkamers waren ruim en doordat er vier tv's waren, kon iedereen kijken wat hij wilde. De locatie was rustig maar toch dichtbij attracties zoals Aqualand.
Dit herenhuis is een plaatje! Super ruim en het verwarmde zwembad is echt geweldig. Perfect om te ontspannen na een lange dag in Dunas de Maspalomas. Zou zeker weer verblijven!
Zeer ruim Radhus met een comfortabele indeling. Het was fijn om aparte ruimtes te hebben waar iedereen kon ontspannen na een dag verkennen. De wifi was snel, wat voor ons een pluspunt was. Al met al een goede keuze voor een familievakantie.
De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om te koken. We genoten elke ochtend van het ontbijt op het terras,
Er zijn veel mensen uit de buurt die een grote kans hebben op sportactiviteiten, Rækkehuset huurt en huurt vaak andere zwembaden, en we kunnen prijzen krijgen bij lokale parkers, een fantastische familiebasis
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links