Vakantiehuis met privé zwembad
Santa Gertrudis, Ibiza, Spanje
Landhuis El Secreto (ES-07814-07) is gelegen in Santa Gertrudis, Ibiza en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Landhuis El Secreto een oppervlakte van 80 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en vaatwasser heeft dit landhuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Deze unieke vakantiewoning heeft een authentieke en tegelijkertijd eigentijdse uitstraling en is zeer aantrekkelijk ingericht. Hier kunt u genieten van absolute rust en privacy. Zin in wat actie? Binnen 20 minuten bent u op het strand en in Ibiza-stad. De villa is natuurlijk voorzien van een heerlijk privézwembad en een zonneterras. Strandparasols zijn niet nodig, want er zijn genoeg schaduwrijke plekjes onder de omringende bomen.
Het gezellige Santa Gertrudis ligt op 5 km afstand en is een walhalla voor culinaire liefhebbers. Het dorp is zeer pittoresk en veel kunstenaars hebben zich er gevestigd. Daarom vindt u in de nabije omgeving tal van kunstgaleries.
Als u naar het noorden rijdt, komt u via het groene, licht glooiende landschap in het stadje Portinax (21 km). Het is omgeven door verschillende rotsformaties met prachtige baaien ertussen. Als u naar het westen rijdt, komt u aan bij het prachtige strand van Cala Xarraca, waar de film South Pacific is opgenomen. Op zaterdag is een bezoek aan de hippiemarkt Las Dalias bij Sant Carles (15 km) een absolute aanrader.
Let op: Huisdieren zijn alleen toegestaan op aanvraag. Neem vooraf contact op met de eigenaar om te informeren naar de beschikbaarheid, het aantal toegestane huisdieren en de bijbehorende kosten. Deze kosten kunnen variëren afhankelijk van het type en de grootte van het/de huisdier(en).
Parterre: (woonkamer(TV, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie), eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, toilet), tuindeuren)
wasruimte(toilet), verwarming, terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De accommodatie was netjes en had een ruime woonkamer. Al deze voorzieningen maakten ons verblijf aangenaam, zonder dat we er iets voor hoefden te doen. Ik vond de mooie omgeving heerlijk om buiten te ontspannen.
Charmante villa met een geweldig zwembadgebied.
We waren helemaal weg van deze plek! De combinatie van traditioneel en modern design was zo uitnodigend. We hebben uren doorgebracht bij het privézwembad, genietend van de zon in ons eigen kleine paradijs.
Deze plek was echt heerlijk voor ons als stel. De inrichting was gezellig en we waardeerden de vriendelijke sfeer, terwijl we toch dicht bij het strand waren.
Ik vond de bediening vriendelijk en ontspannen. Alles verliep soepel, zoals het verkrijgen van informatie over lokale bezienswaardigheden. De kamer was comfortabel en schoon, precies goed voor onze behoeften.
Van ontspannen bij het zwembad tot het verkennen van nabijgelegen kunstgalerieën, elke dag bood wel iets nieuws. Het betreden van deze prachtige villa voelde als een bezoek aan iemands huis, niet zomaar een vakantiehuis; het had overal karakter.
Alleen reizen heeft hier zo zijn voordelen, met veel rustige plekjes om na te denken of mijn volgende stappen langs de bezienswaardigheden van Ibiza te plannen zonder al te veel gedoe.
Ons gezin heeft het hier fantastisch gehad. We hebben genoten van het samen koken in de keuken en daarna van het privézwembad. Santa Gertrudis was ook een interessante plek om te ontdekken tijdens onze uitstapjes.
Voor wat je krijgt, is het elke cent waard. De locatie is handig voor zowel strandbezoeken als eetgelegenheden.
De sfeer was fantastisch! Er waren zoveel leuke plekken in de buurt om te eten of te bezoeken.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links