Vakantiehuis met 2 slaapkamers
Costa Teguise, Lanzarote, Spanje
Vakantiehuis met 2 slaapkamers (ES-35508-20) is gelegen in Costa Teguise, Lanzarote en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Vakantiehuis met 2 slaapkamers een oppervlakte van 165 m² en telt het 4 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Deze prachtige, ruime woning (perceel van 635 m²) bestaat uit een hoofdhuis (135 m²) met drie tweepersoonsslaapkamers, twee badkamers en een keuken, en een studio met één tweepersoonsslaapkamer (30 m²), één badkamer en een keuken. De indeling is comfortabel en ruim, met alle kamers gelijkvloers. De studio wordt alleen samen met het hoofdhuis verhuurd als er meer dan zes personen verblijven.
Op onze privéwebsite, villayuca 13 (zie de sectie "Overige vrijetijdsactiviteiten"), vindt u een schat aan informatie, evenals ons contactformulier voor een snelle reactie op uw vraag.
Het privé, beschutte en verwarmde zwembad van 8 x 4 meter (1,60 m diep) is exclusief voor uw gebruik. Een zwembadverwarming op zonne-energie, in combinatie met een speciale warmtevasthoudende zwembadafdekking, maakt gebruik het hele jaar door mogelijk. Het zwembad wordt wekelijks gecontroleerd en schoongemaakt door onze beheerder.
Wij wensen u een ontspannen en aangenaam verblijf!
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links