Villa met loungehoek en privézwembad
Tias de Lanzarote, Lanzarote, Spanje
Villa San Blas Superior Chillout 7- Princesa Yaiza (ES-35572-11) is gelegen in Tias de Lanzarote, Lanzarote en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Villa San Blas Superior Chillout 7- Princesa Yaiza een oppervlakte van 116 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Kom je genieten van rust en harmonie in deze romantische villa? Het spectaculaire uitzicht over de kust van Puerto del Carmen zal je charmeren. De woonkamer is ruim, warm en licht met een rustiek balkenplafond. De eetkamer heeft een antieke "Bernegal" (gebruikt voor waterfiltratie), zoals typisch is hier op de Canarische Eilanden.
De inrichting van dit huis is zeer modern, eenvoudig maar geworteld in de tradities van de regio. De lichte kleuren wit en beige brengen harmonie. De witte hoofdeinden in de slaapkamers zijn ontworpen om een rustgevend gevoel te creëren.
Geniet van een rustige middag en ontspan in je eigen chill-out-ruimte met palmbomen en het helder blauwe zwembadwater.
Let op! Indien u gebruik wilt maken van het verwarmen van het zwembad dan dient u dit 1 week voor aankomst aan te geven.
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel), keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(150 x 190 cm)), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet, bidet), berging(wasmachine))
zithoek, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 7 x 3 m.), kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
geweldige villa, goeie lokatie
We hadden een heerlijk huis, goede bedden en fijn zwembad. SanBlas ligt midden op Lanzarote en een prima plek voor uitstapjes.
Onze week Lanzarote was een vakantie van 2 gezinnen met elk één kind van 2 jaar in het gezelschap. Wij kunnen wel degelijk besluiten dat alles aanwezig was om er een fijne vakantie van te maken. De villa beantwoordde aan onze verwachtingen. Het water was misschien te diep voor onze kleine jongens, maar dat wisten we reeds op voorhand. Dan hadden we maar voor een andere optie moeten kiezen. En ook in de buurt was alles voor handen wat we nodig hadden. In het centrum nabij een grote supermarkt en een top restaurant om met de kleinsten iets snel en goed te gaan eten. En Puerto del Carmen niet meer op wandelafstand, maar nog steeds vlakbij voor al die andere avonden.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links