Villa Can Toni Gat

Zonovergoten ontsnapping aan het zwembad

Bunyola, Illes Balears, Mallorca, Spanje

  • 22 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 5 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Bij een golfbaan

  • Ligbad

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Zwembad

  • Garage

  • Kinderbed

  • Kinderstoel

Algemeen

Villa Can Toni Gat (ES-00086-09) is gelegen in Bunyola, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Villa Can Toni Gat een oppervlakte van 22 m² en telt het 4 slaapkamersen 5 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Paradijs met bergzwembad
De buitenruimte is een waar toevluchtsoord met een privézwembad van 8 x 8 meter (diepte 1-1,9 meter) met een prachtig uitzicht op het Tramuntana-gebergte. Ontspan op de ligstoelen, geniet van een verfrissend drankje of lees in een van de rustige hoekjes in de tuin. Buiten dineren is gemakkelijk dankzij de barbecueplek, ideaal voor ontspannen middagen en aangename avonden onder de sterrenhemel.

Ruim comfort binnen
De luchtige woonkamer nodigt uit tot ontspanning met satelliet-tv en comfortabele stoelen, terwijl alle kamers directe toegang tot de buitenlucht bieden. De aparte keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, eettafel en banken, perfect voor het bereiden van maaltijden. Deze villa met twee verdiepingen beschikt over vier slaapkamers: drie op de begane grond met en-suite badkamers (twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden) en één op de bovenverdieping met een tweepersoonsbed en een badkamer met douche. Extra voorzieningen zijn onder andere een toilet, een wasruimte met wasmachine en droger, centrale verwarming, vijf ventilatoren, een babybedje en een kinderstoel.

Charmante locatie in een dorp
De villa ligt op slechts 2,4 km van Bunyola, dicht bij bars, restaurants, supermarkten en lokale voorzieningen, maar toch in alle rust. Verken het omliggende platteland van Tramuntana of bezoek nabijgelegen dorpen zoals Valldemossa, Sóller en Fornalutx. Het strand van Puerto de Sóller ligt op 15,5 km afstand en Golf Son Termes op 5,6 km. Er is parkeergelegenheid buiten voor drie auto's, plus twee garageplaatsen. Huisdieren zijn niet toegestaan, evenementen zijn verboden en de lokale Ecotasa-toeristenbelasting is van toepassing.

Indeling

woonkamer, keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, badkamer, badkamer, badkamer, badkamer, 2x garage, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, ligbad, ligbad, ligbad, douche, wastafel, wastafel, wastafel, wastafel, wastafel, toilet, toilet, toilet, toilet, bidet, bidet, bidet, bidet, verwarming, verwarming, verwarming, verwarming, tuin, tuinmeubilair, 8x ligbedden, BBQ, zwembad, kinderbed, kinderstoel

Afstanden

0 m Lengte skipistes
1.9 km Openbaar vervoer
2.4 km Levensmiddelen
2.4 km Centrum
2.5 km Restaurant
2.6 km Bank
5.6 km Golfbaan
10.3 km Station
11.3 km Dokter
15.5 km Strand
25.8 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

september 2023

Het uitzicht vanaf het zwembad is gewoonweg onverslaanbaar!!! De tuin lijkt meer op een park en heeft overal liefdevol ingerichte hoekjes om te ontspannen, Er is voor iedereen een ligstoel, De inrichting van de finca is zeker niet standaard, maar heeft veel smaakvolle details, We voelden ons er heel erg op ons gemak,

Zonovergoten ontsnapping aan het zwembad

Villa Can Toni Gat

Bunyola, Illes Balears, Mallorca, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

2 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal