Sa Mata - Villa met privézwembad in Campanet
Campanet, Illes Balears, Mallorca, Spanje
Villa Sa Mata (ES-00106-81) is gelegen in Campanet, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa Sa Mata een oppervlakte van 160 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
De buitenkant van dit prachtige pand is omgeven door prachtige landschappen, met uitzicht op velden en bergen. Geniet van een heerlijke BBQ op het overdekte terras, koel af in het privéchloorbad (10 x 5 meter, 2 meter diep) of ontspan gewoon in de tuin of op een van de ligbedden. Het pand is gevuld met groen, waaronder amandel- en sinaasappelbomen, wat totale privacy garandeert.
Binnen combineert het huis met twee verdiepingen traditionele charme met modern comfort. De woonkamer met airconditioning is een gezellige ruimte om te lezen of te ontspannen, uitgerust met satelliet-tv. Een grote boog leidt naar de eethoek met een tafel voor 8, die aansluit op de volledig uitgeruste keuken met een keramische kookplaat. Een wasmachine, strijkijzer en strijkplank zijn ook aanwezig. Boven zijn er 3 slaapkamers, allemaal met kasten en airconditioning. Eén slaapkamer heeft een tweepersoonsbed, terwijl de andere twee twee eenpersoonsbedden hebben. Een kinderbedje en kinderstoel zijn beschikbaar. Er is een badkamer met een bad op de begane grond en nog een badkamer met een douche op de bovenverdieping.
De accommodatie ligt op slechts 3,7 km van Sa Pobla, waar u supermarkten, bars en restaurants vindt. Prachtige stranden zoals Puerto de Alcudia, Ses Casetes des Capellans en Can Picafort liggen op slechts 20 minuten rijden.
Toeristenvergunning: ETV/3022
Huisdieren zijn niet toegestaan. Evenementen zijn verboden.
woonkamer(TV, zithoek), eetkamer(eettafel), keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), wasmachine, airconditioning, airconditioning, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, 6x ligbedden, BBQ, parking, 2x parasol, zwembad(privé, buiten), kinderbed, kinderstoel, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Elke nacht heerlijk geslapen in de koele slaapkamers. Het klaarmaken ging snel met twee badkamers beschikbaar waardoor de ochtenden soepel verliepen!
Omgeven door weelderig groen en fruitbomen, voelde het alsof je elke dag in de natuur was. Er waren ook voldoende ligstoelen beschikbaar.
Prachtig terras met uitzicht op de bergen. Ik heb echt genoten van de barbecue in de buitenlucht!
Geweldige waarde voor de prijs! Mooie buitenruimte en een verfrissend zwembad. Ideaal voor onze gezinsuitje.
Heel wat comforts voor twee personen hier met fijne airconditioning en gezellige ruimtes om tot rust te komen na avonturen.
De wifi-verbinding werkte perfect voor mijn werk. Snelle toegang tot alles wat ik nodig had.
Voelde me meteen ontspannen zodra we arriveerden. Het vervoer ging makkelijk en nabije stranden waren gewoon een korte rit weg. Veel privacy om van te genieten.
Ik was aangenaam verrast door de rust hier, wat perfect is voor comfort en ontspanning na lange dagen vol ontdekkingen.
Het pand was gewoonweg prachtig. Het zwembad en de villa waren geweldig, met een mooi uitzicht aan de achterkant en uitzicht op de bergen aan de voorkant. De aanwezigheid van fruitbomen in de tuin was een bonus. Het was onberispelijk en sereen. Ik zou er zeker nog eens naartoe gaan!
De gastheer was ongelooflijk gastvrij en gastvrij, De accommodatie was precies zoals verwacht, werkelijk prachtig, De bedden boden het grootste comfort, De locatie was uitstekend,
Uitstekend zwembad en tuin, goede keuken en inrichting, goede douche en bedden, aardige gastheren en beveiligde parkeerplaats, alles werkte perfect,
Het complex was prachtig en in een prachtige Mallorcaanse stijl, de tuin en het zwembad waren fantastisch en het hele pand was een droom, de locatie was erg handig met de auto, winkels waren op 5-10 minuten afstand, de eigenaren waren erg aardig, zelfs als de Ouders spraken alleen Spaans,, als we problemen hadden werden we direct geholpen,
De locatie was geweldig, een beetje afgelegen, Het privézwembad vermaakte de kinderen de hele week, Het bevat ook een schommel en een hangmat,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links