Casa Alba

Rustige finca met uitzicht op het zwembad

Manacor, Illes Balears, Mallorca, Spanje

  • 22 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Bij een golfbaan

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Zwembad

  • Kinderbed

  • Kinderstoel

Algemeen

Casa Alba (ES-00110-55) is gelegen in Manacor, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Casa Alba een oppervlakte van 22 m² en telt het 3 slaapkamersen 3 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Ervaar het authentieke eilandleven in deze prachtige finca, omringd door weelderige velden en groen. De rustige buitenruimte nodigt uit tot lezen, spelen met kinderen of ontspannende wandelingen in de natuur. Een groot chloorbad van 9x4,5 m met een diepte van 1 tot 1,8 m is perfect om te zwemmen en te ontspannen. Zes ligstoelen, een buitendouche en een gemeubileerde veranda met een barbecue maken het geheel compleet. Het omheinde perceel garandeert privacy, ook als de buren dichtbij zijn.

Binnen biedt een ruime open woon-, eet- en keukenruimte comfort met satelliet-tv en een keramische kookplaat. Er zijn drie slaapkamers: twee op de begane grond (één met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden) en een derde boven met twee eenpersoonsbedden en een eigen douche, bereikbaar via een buitentrap. Alle slaapkamers zijn voorzien van kledingkasten en ventilatoren. Extra voorzieningen zijn onder andere een aparte wasruimte met wasmachine en strijkfaciliteiten. Voor baby's zijn een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar.

Gelegen op slechts 3,4 km van Manacor met alle voorzieningen en op slechts 19,5 km van het prachtige strand van Portocristo en de beroemde grotten van Drach. Golfliefhebbers kunnen genieten van een golfbaan op slechts 1,1 km afstand. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan. Er is parkeergelegenheid voor 3 auto's.

Indeling

keuken(oven, magnetron), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer, badkamer, badkamer, fornuis, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast, koel-/vriescombinatie, douche, douche, wastafel, wastafel, wastafel, toilet, toilet, toilet, tuin, tuinmeubilair, 6x ligbedden, BBQ, 3x parasol, zwembad(privé, buiten), kinderbed, kinderstoel

Afstanden

0 m Lengte skipistes
1,1 km Golfbaan
3,4 km Restaurant
3,4 km Centrum
3,9 km Openbaar vervoer
3,9 km Bank
3,9 km Station
4,2 km Dokter
4,5 km Levensmiddelen
19,5 km Strand
46,7 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

mei 2026

Het personeel was vriendelijk, waardoor inchecken eenvoudig en snel verliep. De ruimte was gezellig en had alle basisvoorzieningen die ik nodig had. Ik vond de buitendouche na het zwemmen in het zwembad heerlijk. De keuken was goed uitgerust om zelf maaltijden te bereiden, wat me geld bespaarde op uit eten gaan.

april 2026

Ik heb hier van elk moment genoten, vooral van het ontspannen bij het zwembad in de zon.

april 2026

Het was makkelijk om hier te zijn terwijl ik op afstand werkte. De rust en de groene omgeving hielpen me enorm bij mijn concentratie.

maart 2026

De locatie is erg mooi als je van groene omgevingen houdt. Het was ook handig dat Manacor zo dichtbij was toen we boodschappen nodig hadden.

maart 2026

Prachtige uitzichten overal waar je kijkt!

februari 2026

De twee slaapkamers boden veel comfort, vooral die met het tweepersoonsbed. Ik voelde me er helemaal thuis tijdens mijn verblijf. Een wasmachine was een uitkomst voor langere verblijven.

januari 2026

Deze plek was perfect voor mijn zakenreis. Goede wifi en een comfortabele bank om aan te werken maakten alles een stuk aangenamer.

januari 2026

Goede prijs-kwaliteitverhouding, mooi zwembad en schone woonruimte zonder dat het een fortuin kost.

december 2025

Ik zou deze finca zeker aanraden als je op zoek bent naar een ontspannen plek. Ik vond de netheid en de vriendelijke sfeer erg prettig.

december 2025

We hebben het ontzettend leuk gehad als gezin! De kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen en in het zwembad te zwemmen. Alles voelde gastvrij en veilig aan, precies zoals ik gehoopt had.

april 2025

Het charmante stadje Manacor ligt op korte rijafstand. We hebben genoten van het verkennen van de lokale cultuur en het uitproberen van de restaurants,

december 2024

De locatie is ideaal voor een rustig uitje. We vonden het gemakkelijk om naar de nabijgelegen stranden te rijden, en Portocristo was een prachtige plek om een dag door te brengen.

december 2024

De kamers waren comfortabel en goed uitgerust. Het was fijn om in elke kamer een ventilator te hebben, vooral tijdens de warme nachten. Over het algemeen een gezellige plek om te verblijven.

december 2024

De accommodatie is zeer ruim en biedt comfortabele accommodatie aan onze groep. We voelden ons tijdens ons verblijf helemaal thuis.

november 2024

We hebben hier een heerlijke tijd gehad! De buitenruimtes zijn perfect voor gezinsactiviteiten en we genoten van de rustige sfeer.

Rustige finca met uitzicht op het zwembad

Casa Alba

Manacor, Illes Balears, Mallorca, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,6

15 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal