Villa Ca Na Granada

Ca Na Granada - Villa met privézwembad in Muro

Muro, Illes Balears, Mallorca, Spanje

  • 22 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Villa

  • Niet op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • Bij een strand

  • Airco

  • Ligbad

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Magnetron

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Barbecue

  • Zwembad

  • Kinderbed

  • Kinderstoel

Algemeen

Villa Ca Na Granada (ES-00099-26) is gelegen in Muro, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Villa Ca Na Granada een oppervlakte van 22 m² en telt het 4 slaapkamersen 3 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Villa met charmante kenmerken biedt een ideale uitvalsbasis voor families en vrienden, met ruimte voor maximaal acht gasten verdeeld over vier prachtig ingerichte slaapkamers - drie met tweepersoonsbedden en één met twee eenpersoonsbedden. De uitnodigende woonkamer, uitgerust met een comfortabele bank, is perfect om te ontspannen, of u nu een boek leest of geniet van satelliet-tv. Gasten zullen de goed uitgeruste keuken waarderen, compleet met essentiële apparaten zoals een broodrooster, blender, vaatwasser en gasfornuis. De accommodatie beschikt ook over parkeergelegenheid op het terras en een apart gebouw met een extra keuken en barbecueplek bij het zwembad.

Gelegen op slechts 4,7 km van de prachtige stranden van Can Picafort en Capellans, is de villa ideaal gelegen voor strandliefhebbers. Het fijnkorrelige zand is perfect voor familie-uitjes of romantische wandelingen, met tal van lokale bars en restaurants die heerlijke mediterrane gerechten serveren. Nabijgelegen attracties zijn onder andere Playa de Muro, bekend om zijn rustige sfeer en kristalheldere wateren, en de charmante oude steden Alcúdia (16 km afstand) en Pollença (ongeveer 20 km afstand), waar u wekelijkse markten en geplaveide straten kunt verkennen. Openbaar vervoer zoals bus- en treinstations zijn gunstig gelegen voor eenvoudig reizen door de omgeving.

De buitenruimte is een hoogtepunt van de villa, met een ruim terras met een grote eettafel voor zomerse maaltijden en een zwembad van 10 x 5 meter voor verfrissende zwempartijen. Er zijn volop mogelijkheden om te zonnebaden met acht ligstoelen waar gasten van kunnen genieten. Terwijl u ontspant met een cocktail bij zonsondergang, creëert de uitnodigende sfeer de perfecte setting om te ontspannen. Houd er rekening mee dat huisdieren niet zijn toegestaan en dat het organiseren van evenementen verboden is. Deze villa belooft een onvergetelijke vakantie-ervaring, waarbij comfort wordt gecombineerd met de schoonheid van Mallorca.

Indeling

woonkamer, keuken(fornuis, oven), keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, badkamer, badkamer, fornuis, koffiezetapparaat, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, koel-/vriescombinatie, ligbad, douche, douche, wastafel, wastafel, wastafel, toilet, toilet, toilet, airconditioning, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, 8x ligbedden, BBQ, 4x parking, zwembad, kinderbed, kinderstoel, kinderstoel

Afstanden

0 m Lengte skipistes
4,7 km Restaurant
4,7 km Strand
5 km Centrum
5,5 km Levensmiddelen
5,7 km Bank
6,1 km Openbaar vervoer
11,5 km Station
18 km Golfbaan
21,4 km Dokter
61,1 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juni 2026

Deze plek biedt een goede prijs-kwaliteitverhouding gezien de grootte en de voorzieningen. Er is volop ruimte en een fijn zwembad om in te ontspannen na een dagje uit.

juni 2026

De wifi werkte overal goed, waardoor het makkelijk was om verbonden te blijven terwijl je van de zon genoot.

mei 2026

De slaapkwaliteit was prima, geen geluidsproblemen 's nachts betekende goede rust na volle dagen vol activiteiten.

april 2026

Het zwembad was fantastisch!

april 2026

Geweldige plek met voldoende ruimte voor iedereen!

maart 2026

Het had veel buitenruimte, wat we erg op prijs stelden voor onze groepsdiners.

maart 2026

We kwamen vroeg in de middag aan en alles was klaar, de check-in verliep vlot. Het was heerlijk om te ontspannen op het terras en met het gezin in de zon te eten. De kinderen hebben erg genoten van het zwembad!

februari 2026

Beter dan ik had verwacht voor die prijs. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken makkelijk was. We hadden zelfs een aparte barbecueplek bij het zwembad voor zomeravonden. De kamers waren ruim en comfortabel voor onze groep.

juni 2024

Het huis is erg mooi, met een zwembad en barbecuehuis, een tuin met veel verschillende fruitbomen, gewoon geweldig! De verhuurder is erg aardig en behulpzaam, de locatie is rustig en mooi,

maart 2024

Alles was boven onze verwachtingen! Interne en externe ruimtes, diensten, tuin, zwembad, apparaten, wifi, tv

maart 2024

De indeling is royaal, de keuken is goed uitgerust met een vaatwasser en wasmachine, de verhuurder was erg vriendelijk en kon er indien nodig binnen 30 minuten zijn,

augustus 2023

De plaats ligt een beetje uit de weg, dus je hebt een auto nodig, maar het is een geweldige locatie met goede stranden en plaatsen om te bezoeken op Mallorca, Geweldig zwembad, Een groot pluspunt voor het extra kleine huis bij het zwembad, d.w.z. een extra ?badkamers? buiten, parkeerplaats onder dak, alle slaapkamers hebben airconditioning, het huis kan zijn man, maar zou dat zo zijn? een aangenaam verblijf dat aan te raden is? voor een vakantie met het gezin - als u op zoek bent naar een luxe, moderne woning, zal deze niet aan uw verwachtingen voldoen,

juli 2023

Deze afgelegen finca met prachtig zwembad ligt op korte afstand van Can Picafort. Er is voldoende parkeergelegenheid en een grote carport. De woonkamer is voorzien van een grote tv. Tijdens onze vakantie is er een waterpomp defect geweest, maar de beheerder was binnen Op een dag een nieuwe pomp geïnstalleerd, bravo! Op het terrein staan citroen- en sinaasappelbomen, wat een heerlijke ontbijtervaring biedt, Het vastgoedbeheer Homerti reageerde vóór onze vakantie altijd snel per e-mail, Ze hebben een goede indruk op ons gemaakt, De ligstoelen in de tuin kunnen wel een grondige schoonmaakbeurt gebruiken,

mei 2023

We waren erg gecharmeerd van het pand, de grootte was indrukwekkend, het zwembad was fantastisch, de parkeerplaatsen waren ruim, de kamers waren netjes, de bedden waren comfortabel en de grillplaats was heerlijk.

Ca Na Granada - Villa met privézwembad in Muro

Villa Ca Na Granada

Muro, Illes Balears, Mallorca, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,5

16 beoordelingen

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal