Het huis in Pollensa heeft 3 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 6 personen. Deze comfortabel ingerichte woning heeft een mooie buitenkant, De accommodatie heeft een oppervlak..
Pollença, Mallorca, Spanje
Vakantiehuis Hibiscus (ES8370.773.1) is gelegen in Pollença, Mallorca en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Vakantiehuis Hibiscus een oppervlakte van 90 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Binnen
Het huis in Pollensa heeft 3 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 6 personen.
Deze comfortabel ingerichte woning heeft een mooie buitenkant, De accommodatie heeft een oppervlakte van 90 m², en Uitzicht op zee en de bergen.
Uw acommodatie ligt in een kindvriendelijke buurt en vlak aan zee.
Tevens heeft u de beschikking over Tuinmeubilair, 85 m² terras, Barbecue, Strijkijzer, Internet (wifi), Haardroger, Airconditioning in de gehele woning, Satelliet tv.
De open keuken, met gasfornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: geen
- mogelijk aantal contingent: 1
- aantal slaapkamers: 3
- aantal badkamers: 2
Top eigenschappen
- terras
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvrieskast, koelkast
- oven
- broodrooster
- magnetron
- vaatwasser
Entertainment
- televisie: satelliet-tv
Huishouden
- strijkijzer
Buitenbereik
- outdoor meubilair
Omgeving
- uitzicht:
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 10 m
- vliegveld: 65,0 km
- strand: 60 m
- kiezelstrand: 60 m
- golfplaats: 11,0 km
Buiten / omgeving
text missing
Beoordelingen
Voor deze accommodatie zijn nog geen reviews achtergelaten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links