Cottage Hut met één slaapkamer

Hut met één slaapkamer

Pollensa \/ Pollença, Mallorca, Spanje

  • 394 m2
  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Cottage

  • Niet op een vakantiepark

  • Open haard

  • Sauna

  • Ligbad

  • Wasmachine

  • Wasdroger

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Oven

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Terras

  • Balkon

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

Algemeen

Cottage Hut met één slaapkamer (ES-00152-46) is gelegen in Pollensa \/ Pollença, Mallorca en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Cottage Hut met één slaapkamer een oppervlakte van 394 m² en telt het 4 slaapkamersen 4 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, open haard, koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger, vaatwasser en sauna heeft dit cottage alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Familievakantie op Mallorca in een finca met zwembad. Deze finca met zwembad in Pollença, met vier slaapkamers, vier badkamers en prachtige buitenruimtes, is de perfecte villa voor een familievakantie of een groepsverblijf. Finca Cana Elisa biedt ruime buitenruimtes met uitzicht op het Tramuntana-gebergte, waar u heerlijk kunt ontspannen in de stralende Mallorcaanse zon.

De finca met zwembad op Mallorca bestaat uit een hoofdhuis en een gastenverblijf. Het hoofdhuis heeft een grote woonkamer met een open keuken en een slaapkamer met een en-suite badkamer op de begane grond. Boven is er een tweede slaapkamer met een zonneterras en een tweede badkamer met een ligbad, douche en sauna (elektriciteitsverbruik wordt apart gefactureerd).

Het gastenverblijf biedt nog twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer met douche.

Er is een grote veranda met een barbecue voor gezellige avonden. Het is het perfecte vakantiehuis voor een vakantie met familie, vrienden of zelfs fietsgroepen.

De finca is voorzien van centrale verwarming en kan daarom het hele jaar door gebruikt worden, waardoor het ideaal is voor een wintervakantie. Tijdens de wintermaanden worden de kosten voor verwarming en elektriciteit apart in rekening gebracht en dient er bij aankomst een borg van € 500 te worden betaald. In het zomerseizoen is 35 kWh elektriciteit per nacht inbegrepen. Eventueel extra verbruik wordt apart gefactureerd.

De stranden van Puerto Pollensa en Puerto Alcudia liggen op 10 minuten rijden. Pollensa zelf ligt op ongeveer 4 km afstand. Deze finca met zwembad in Pollença biedt een rustig verblijf te midden van de natuur, met stranden en winkels in de buurt.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
5 km Restaurant
5 km Centrum
55 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Hut met één slaapkamer

Cottage Hut met één slaapkamer

Pollensa \/ Pollença, Mallorca, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal