Vakantiehuis met 3 slaapkamers

Vakantiehuis met 3 slaapkamers

Porto Colom, Mallorca, Spanje

  • 80 m2
  • 4 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Airco

  • Vaatwasser

  • Vriezer

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Koelkast

  • Terras

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

Algemeen

Vakantiehuis met 3 slaapkamers (ES-07670-21) is gelegen in Porto Colom, Mallorca en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Vakantiehuis met 3 slaapkamers een oppervlakte van 80 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Dit kleine, rustige appartementencomplex in Ibiza-stijl ligt hoog op de kliffen bij de ingang van de haven van Porto Colom. Deze unieke locatie biedt een panoramisch uitzicht over Porto Colom, de zee en zelfs het Serra de Llevant-gebergte.

De vakantiewoning ligt iets verder van de hoofdweg af en biedt 80 vierkante meter woonruimte verdeeld over twee verdiepingen.

De begane grond bestaat uit een woon- en eetkamer met comfortabele zitgelegenheid en een houtkachel, evenals een volledig uitgeruste keuken. Aangrenzend bevindt zich een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met douche en toilet.

Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers (een met een tweepersoonsbed en een met een eenpersoonsbed). Een badkamer met douche en toilet completeert de eerste verdieping. Het terras op de bovenverdieping biedt een prachtig uitzicht op zee.

Voor een verfrissende duik beschikt het rustige complex over een gemeenschappelijk zwembad, dat u vaak helemaal voor uzelf heeft. Wie liever direct in de diepblauwe zee duikt, kan vanaf de rotsen onder de huizen het water in springen :-)

Overwinteren in Spanje: Heeft u er wel eens aan gedacht om de winter in een warmer klimaat door te brengen nu u met pensioen bent? Misschien kunt u zelfs vanuit Spanje werken en heeft u alleen aangename temperaturen en een internetverbinding nodig.

Dan kunt u ons vakantiehuis op Mallorca huren voor een langere periode tussen november en maart.

Voor langere verblijven bieden we uiteraard een tarief op maat.

Neem direct contact met ons op via het contactformulier; ik neem zo snel mogelijk contact met u op.

Normaal gesproken geldt een minimum verblijf van 7 dagen – flexibele opties zijn op aanvraag beschikbaar.

Afstanden

0 m Lengte skipistes
500 m Restaurant
2 km Centrum
3 km Dokter
60 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Vakantiehuis met 3 slaapkamers

Vakantiehuis met 3 slaapkamers

Porto Colom, Mallorca, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal