Sa Coma (llampÚdol) - Villa met privézwembad
Sa Coma, Illes Balears, Mallorca, Spanje
Villa Sa Coma (llampÚdol) (ES-00108-30) is gelegen in Sa Coma, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder beschikt Villa Sa Coma (llampÚdol) over 4 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit mooie pand is perfect om van elk moment buiten te genieten. Het chloorbad van 10 m x 5 m, met een diepte van 0,45 m tot 1,50 m, biedt een verfrissende ontsnapping op warme dagen. Ontspan op ligstoelen bij het zwembad, dat veilig is omheind voor de bescherming van kinderen. De ruime veranda van 35 m² is ideaal om met familie of vrienden te genieten van heerlijke maaltijden bereid op de barbecue. In de tuin vindt u fruitbomen, waaronder citroen-, sinaasappel- en mispelbomen.
Binnen beslaat het huis twee verdiepingen. De begane grond beschikt over een lichte woonkamer met vijf fauteuils en satelliet-tv, een aparte eetkamer en een volledig uitgeruste keuken met een vitro-kookplaat. Er zijn vier slaapkamers, elk met twee eenpersoonsbedden en toegang tot een klein terras. Eén slaapkamer heeft een eigen badkamer met een bad en er is een extra badkamer met een bad voor het gemak. De accommodatie beschikt over vier ventilatoren en kan op verzoek een kinderbedje en kinderstoel leveren. De wasruimte bevindt zich in de garage op de benedenverdieping en is uitgerust met een wasmachine, strijkijzer en strijkplank.
Gelegen in de woonwijk Sa Coma, het strand ligt op slechts 400 meter afstand, met andere nabijgelegen opties zoals S'Illot en Cala Millor. Porto Cristo, op ongeveer 10 minuten rijden, biedt verschillende toeristische diensten en attracties zoals de beroemde grotten van Drach en de baaien van Hams. Het gebied is ook perfect voor sportliefhebbers, met nabijgelegen golfbanen en tennisclubs.
Let op: we accepteren geen huisdieren en evenementen zijn verboden. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's, inclusief een garage.
Toeristenvergunning: ETV/3156. Een verplichte toeristenbelasting, Ecotasa, moet contant worden betaald bij het inchecken, waarbij de tarieven per seizoen variëren. Bij aankomst wordt een borg gevraagd.
Vanwege het coronavirus (COVID-19) gelden er bij deze accommodatie extra veiligheids- en hygiënemaatregelen.
woonkamer, eetkamer, keuken(fornuis, oven), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer, badkamer, 2x garage, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, ligbad, wastafel, wastafel, toilet, toilet, bidet, bidet, balkon of terras, balkon of terras, balkon of terras, verwarming, verwarming, verwarming, verwarming, tuin, tuinmeubilair, 8x ligbedden, BBQ, parasol, zwembad, kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Dit was precies wat ik nodig had: een schone plek om uit te rusten na een dag op het strand. Dicht genoeg om er zonder moeite heen te lopen.
Een charmante tuin vol fruitbomen.
Ik voelde me veilig om alleen rond te dwalen. Alles, van de supermarkt tot lokale restaurants, was binnen handbereik.
Beter dan ik had verwacht voor die prijs. Het zwembad was heerlijk om af te koelen en we hebben veel gebarbecued op de veranda met vrienden. Al met al een ontspannen sfeer.
De woonkamer was zeer ruim en ideaal om gezellig samen te zijn. Koken in de keuken was ook erg prettig. Elke kamer had toegang tot een klein terras, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. Ook onze maaltijden buiten op de veranda waren heerlijk!
Eenvoudig en ongecompliceerd verblijf. De mooie keuken was erg handig voor het bereiden van maaltijden.
Ik heb hier zeven dagen doorgebracht en het was fantastisch. De wifi-verbinding werkte perfect, waardoor ik zelfs in mijn vrije tijd kon werken! De nabijgelegen stranden waren makkelijk te bereiken, waardoor we snel en eenvoudig uitstapjes konden maken.
Het was heerlijk om te ontspannen bij het zwembad; het voelde als een tweede thuis.
We hebben een fijne tijd hier gehad. De kamers waren knus en de tuin was ideaal voor ontspanning.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links