S'aigua 5.
S'illot, Illes Balears, Mallorca, Spanje
Villa S'aigua 5 (ES-00109-92) is gelegen in S'illot, Illes Balears, Mallorca en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Villa S'aigua 5 een oppervlakte van 22 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit is de beste optie als u dicht bij het strand wilt verblijven en tegelijkertijd wilt genieten van alle moderne gemakken, waaronder een privézwembad met geïntegreerde jacuzzi, dat ook is geacclimatiseerd en waar u tijdens uw vakantie kunt ontspannen en loskoppelen. Dit is een chloorbad van 3x3 meter en met een diepte tussen 1,4 en 1,5 meter dat zich op het terras op de begane grond van het huis bevindt. U vindt ook comfortabele banken en fauteuils op het terras, om uit te rusten met een drankje voordat u naar buiten gaat. Het biedt ook een buitendouche om het zand en het zout af te spoelen na een lange dag op het strand. Deze accommodatie is een dorpshuis met aangrenzende en nabijgelegen buren.
Vanaf het terras bij het zwembad komen we in de verbazingwekkende open woonkamer die ook de eethoek en de keuken omvat. Het is ingericht met een geweldige stijl die wordt gekenmerkt door moderne lijnen en warme en zachte kleuren. U kunt uitrusten op de bank terwijl u naar de Smart TV kijkt en zich verfrist met de airconditioning. De eethoek heeft een capaciteit voor 6 personen. Het is gescheiden van de keuken door een bar met hoge krukken. De keuken is klein maar goed uitgerust. Het beschikt onder andere over een keramische kookplaat, een oven en een vaatwasser.
Dit huis ligt op slechts 280 van het strand van S"Illot. Het heeft een middelzware zandige uitbreiding en is ideaal voor gezinnen. U vindt alle basisvoorzieningen voor een onafhankelijk verblijf in het dorp, enkele supermarkten, bars en restaurants. Porto Cristo ligt heel dichtbij, en daar vindt u ook alles wat u nodig heeft. Zodra u s"Illot bereikt, kunt u het talaiotische dorp met dezelfde naam (1100 v.Chr.) bezoeken, op ongeveer 200 meter van het strand en uitgeroepen tot Nationaal Monument in 1964.
Toeristenvergunning: ETV/8984
In reactie op het coronavirus (COVID-19) zijn er extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van kracht bij deze accommodatie.
woonkamer, keuken(fornuis, koffiezetapparaat, oven), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, badkamer, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, douche, wastafel, wastafel, toilet, toilet, airconditioning, airconditioning, BBQ, zwembad, kinderbed, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Fantastische locatie, op slechts een steenworp afstand van het strand!
We vonden het erg fijn dat we zo dicht bij Porto Cristo en de fantastische restaurants daar waren.
Ik was verrast hoe makkelijk het was om boodschappen te doen in de buurt. De lokale winkels zijn erg handig.
Het privéterras voelt als een heerlijke oase van rust, pal naast alles wat we nodig hadden.
De indeling is goed, er was volop ruimte voor onze groep en we waren blij met twee slaapkamers.
De goede wifi-verbinding hielp me om mijn werk in te halen en tegelijkertijd te ontspannen.
De zon scheen volop en de ontspannen sfeer zorgden voor een heerlijke korte vakantie. De jacuzzi was een absolute aanrader!
Helemaal weg van de comfortabele ligbedden bij het zwembad.
Het huis is prachtig, de faciliteiten zijn onberispelijk en het zwembad is ongelooflijk, het ligt direct aan het strand, de vriendelijkheid en steun van de eigenaar zijn onovertroffen, geweldige details van welkom!
Een ontzettend mooi, modern huis, zeer goede kamerindeling,
Fantastisch pand met alles wat je maar kunt wensen en meer, De indeling is modern en praktisch, We voelden ons ongelooflijk verwend, Alle voorzieningen zijn van topklasse, Het privé dakterras met groot ligbed was een groot succes, Het zwembad en de barbecueplek waren ook fantastisch, Er is zoveel ruimte,
Een ongelooflijk huis, zeer goed uitgerust en smaakvol ingericht, raad ik aan!
Het huis is redelijk comfortabel voor alle leden van het gezin, Er waren genoeg handdoeken voor iedereen, De verwarming is perfect voor deze kerstdagen op Mallorca, We hebben ook kunnen genieten van Netflix, De indeling van de kamers is zeer comfortabel, Zonsondergangen kijken vanaf het terras is het heel romantisch en onvergetelijk,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links