Vakantiehuis aan het water in Osby
Osby, Skåne, Zweden
Vakantiehuis aan het water in Osby (62473) is gelegen in Osby, Skåne en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Vakantiehuis aan het water in Osby een oppervlakte van 62 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Welkom in een idyllisch huisje direct aan het meer, perfect voor liefhebbers van zwemmen, vissen en genieten van de rust van de natuur. Hier woont u beschut met een fantastisch uitzicht op het water en heeft u toegang tot twee boten van verschillende groottes voor spannende vistochten of ontspannende roeitochten.
Het huisje biedt comfortabele en ruime woonruimtes waar u kunt socializen en ontspannen. De slaapkamer is uitgerust met twee stapelbedden en een slaapbank voor twee personen, terwijl de woonkamer nog een slaapbank voor twee personen heeft.
Het huis is goed onderhouden en heeft in 2018 een uitgebreide renovatie ondergaan, wat het een moderne maar charmante uitstraling geeft. Hier vindt u echt rust, geniet u van het uitzicht op het meer en laat u de natuur deel uitmaken van uw verblijf.
Welkom op een plek waar het meer en de rust centraal staan!
Het meer schijnt extreem visrijk te zijn, dus uw uitstapje op het meer is gegarandeerd een succes! Osby ligt midden in Skåne. Osby is vooral bekend om de productie van speelgoed - de beroemde houten treinen van het bedrijf Brio werden hier ontwikkeld en geproduceerd. Een bezoek aan het speelgoedmuseum bezorgt je gegarandeerd een ware nostalgische trip. Ook het Ikea-museum in Älmhult is vlakbij voor een dagtrip. Activiteiten in de buurt: Hier kun je je volledig onderdompelen in de magie van de natuur, of je nu gaat vissen, zwemmen, wandelen of fietsen. Ontdek bossen, velden, weilanden en kleine, idyllische plekjes tijdens je uitstapjes in de omgeving. Je kunt vanaf hier zelfs een dagtocht naar Malmö maken - ook met de trein vanaf station Osby als je de auto wilt laten staan.
We kijken ernaar uit je te verwelkomen in dit kleine paradijs aan het meer!
keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, water uit de put), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed, TV), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. vouwbed, 2x stapelbed), badkamer(afwasmachine, wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, parking, lucht-lucht warmtepomp, sandy beach, shallow water
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
nan Aanbevelingen: Het Brio Lekoseum is een bezoek waard. Aan de overkant van het meer is een mooie wandeling rond het eiland in het midden. Het meer is lange tijd erg ondiep, dus kinderen kunnen er gemakkelijk zwemmen en spetteren. Over het algemeen is het er erg rustig en rijden er maar weinig auto's op de grindweg achter het huis. Lange boottochten vanaf het huis worden afgeraden. De boot heeft reparaties nodig en is moeilijk te besturen omdat de roeidoppen versleten zijn. Het huis was oppervlakkig schoon, maar heeft dringend een grondige schoonmaakbeurt en onderhoud op veel plekken nodig. De keukenuitrusting was ontoereikend: slechts twee bruikbare pannen en maar drie normale messen. De waterpomp maakt veel lawaai, wat vooral 's nachts storend is. Over het algemeen is het mooi ingericht, maar slecht onderhouden.
nan Aanbevelingen: Het meer is van topkwaliteit. Er zit heel veel vis in.
Een heerlijke plek voor een rustig uitje. Het tuinmeubilair was perfect om met een kopje koffie in de hand van het uitzicht op het meer te genieten. De slaapkamers waren comfortabel en het tweepersoons opklapbed was een fijne toevoeging. Het voelde als thuis.
Net terug van een ontspannend weekend hier. Het vakantiehuis heeft een moderne uitstraling en is erg comfortabel. De warmtepomp zorgde voor een aangename temperatuur en de koel-vriescombinatie was erg handig voor het bewaren van onze snacks. Perfect voor natuurliefhebbers!
Wat een fantastische locatie! Het meer is prachtig en we hebben echt genoten van het vissen. De kinderen vonden de stapelbedden geweldig en de woonkamer was ruim genoeg voor ons allemaal om gezellig samen te zijn. We komen zeker terug!
We hebben genoten van ons verblijf in dit huisje aan het meer. De badkamer was schoon en functioneel, en de indeling van de woon- en slaapkamer was ideaal voor ons gezin. De omgeving is rustig en we hebben heerlijk gewandeld in de buurt.
Dit huisje is een fantastische keuze voor een vakantie in de natuur. Het vissen was geweldig en de leefruimte was perfect voor onze groep. De slaapbanken boden voldoende slaapruimte en we vonden het heerlijk om 's avonds op het terras te zitten. Een echte aanrader!
Deze plek is een pareltje! De hut is prachtig gerenoveerd en heeft een gezellige sfeer. We vonden het geweldig dat we toegang hadden tot de twee boten voor visuitjes. De keuken was goed uitgerust, waardoor we makkelijk maaltijden konden bereiden. Al met al een fantastische ervaring midden in de natuur.
Een heerlijke plek om even helemaal tot rust te komen! De accommodatie is omgeven door natuur en we genoten van de directe toegang tot het meer. Het tweepersoonsbed was comfortabel en we waardeerden de moderne voorzieningen zoals het fornuis en de vaatwasser. Een geweldige plek om even helemaal te ontspannen.
Een praktisch en ongecompliceerd verblijf. Het vakantiehuis is goed onderhouden en van alle gemakken voorzien. De douche was heerlijk na een lange dag buiten, en de vaatwasser maakte afwassen een fluitje van een cent. Een aanrader voor een gezinsvakantie.
Dit vakantiehuis overtrof mijn verwachtingen! Het uitzicht op het meer was adembenemend en we hebben volop gebruik gemaakt van de beschikbare bootjes. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken heel gemakkelijk was. Een perfecte plek voor iedereen die wil ontspannen.
Ik heb een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis aan het meer! Het uitzicht was werkelijk adembenemend, vooral bij zonsopgang. De woonkamer was ruim en perfect om te ontspannen na een dagje vissen. Een echte aanrader voor een rustige, korte vakantie.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links