Haus Alpenstern Wohnung Trift (CH-3910-46) is gelegen in Saas Grund, Wallis en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Haus Alpenstern Wohnung Trift een oppervlakte van 90 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals WiFi, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Zwitserland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Alpine Comfort en Ruimte
Vakantiehuis Trift in Saas Grund biedt een lichte en gastvrije oase met ruime kamers en moderne meubels. Grote schuifdeuren geven direct toegang tot een balkon, waar een weids uitzicht op het Mischabelgebergte de achtergrond vormt voor een kopje koffie in de ochtend of een zonsondergang in de avond. Met drie slaapkamers en twee badkamers is dit huis ontworpen voor comfort, of u nu binnen ontspant of tot rust komt in de gemeenschappelijke tuin met een barbecue, een speelplaats en zitplaatsen om buiten te eten.
Activiteiten in elk seizoen
De winter nodigt gasten uit om te genieten van skiën van wereldklasse in Saas Fee, Saas Grund en Saas Almagell – bekend om de sneeuwzekerheid van december tot april. Dagelijkse busverbindingen zorgen voor een zorgeloze skidag, terwijl de opslagruimte voor materiaal en schoenverwarmers in het huis de uitrusting paraat houden. In de zomer beginnen er wandelpaden net buiten het dorp, die leiden naar alpenweiden, gletsjeruitkijkpunten en ontmoetingen met de beroemde berggeiten. Voor afwisseling kunnen bezoekers genieten van fietsen, alpine golfen, minigolfen of zelfs een rodeltocht maken door het Saasdal.
Eten en huisdiervriendelijk plezier
Het dorpscentrum ligt op korte loopafstand en biedt traditionele Zwitserse eetgelegenheden zoals Restaurant Bergheimat voor stevige alpengerechten en La Cabane voor regionale specialiteiten. Veel terrasjes zijn ook geschikt voor huisdieren, en de wandelpaden in het Saasdal bieden eindeloze mogelijkheden voor mooie wandelingen met uw hond – langs de kabbelende rivier of over bloemenrijke weiden. Met de inbegrepen zomergastenkaart kunnen gasten en hun viervoeter...
Op de 1e etage: (keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), tuindeuren, balkon), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), berging)
wasdroger, wasmachine, verwarming(CV), terras, tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, parking, trampoline, zandbak, speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel
Pistes - 210 km
MakkelijkPistes - 47 km
MakkelijkLanglaufen - 11 km
Pistes - 17 km
MakkelijkPistes - 16 km
MakkelijkHoogte skigebied
1565 m - 3119 mSkiliften
Pistes - 16 km
MakkelijkHoogte skigebied
1571 m - 3119 mSkiliften
Pistes - 13 km
MakkelijkPistes - 10 km
MakkelijkLanglaufen - 0 km
Hoogte skigebied
1375 m - 1888 mSkiliften
Pistes - 7 km
MakkelijkHoogte skigebied
1679 m - 2330 mSkiliften
Pistes - 6 km
MakkelijkPistes - 2 km
MakkelijkBeoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Alles was precies zoals beschreven! Het appartement was schoon en goed onderhouden, en het meubilair was comfortabel, We hebben vooral genoten van de BBQ-grill in de tuin voor onze avondmaaltijden, Zeker een aanrader!
Deze plek is een hele vibe, Ruim, modern meubilair en dat balkon met uitzicht op de Alpen? Echt anders, Perfect voor die zonsondergang foto's, Plus, alle wintersporten direct voor je deur, Geen grap, het is een must-visit
Wat een fantastische locatie! Slechts een korte wandeling naar het stadscentrum, maar het voelde zo vredig te midden van het prachtige berglandschap. De kinderen speelden graag in de gemeenschappelijke tuin en we waardeerden de nabijheid van de busverbinding naar de skigebieden.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Vakantiehuis Trift! Het appartement was ruim en prachtig ingericht, met moderne meubels waardoor we ons er meteen thuis voelden. We waren dol op de grote schuifdeuren naar het balkon.
Fantastisch uitzicht en een geweldige sfeer! De grote schuifdeuren gaven toegang tot een heerlijk balkon waar we 's ochtends koffie dronken en genoten van het uitzicht. De gastheren gaven uitstekende tips voor wandelingen in de omgeving, waar we erg van genoten.
Rustige locatie, midden in de natuur. De goed uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de nabijgelegen skimogelijkheden waren fantastisch.
Prachtig vakantiehuis met alle voorzieningen voor een comfortabel verblijf. We hebben genoten van uitstapjes in de omgeving en de ligging vlakbij het dorpscentrum.
Super relaxte plek! Schoon, gezellig en op loopafstand van het stadscentrum. Alles wat je nodig hebt voor een uitje met vrienden. En een barbecue buiten? Dikke bonuspunten.
Onze ervaring met Holiday Home Trift was erg goed. De locatie is uitstekend voor zowel wintersport als zomerwandelen, met gemakkelijke toegang tot busverbindingen. Het appartement zelf was schoon en had alles wat we nodig hadden, inclusief een goed uitgeruste keuken en comfortabele bedden. We waardeerden de aanwezigheid van een wasmachine en droger, vooral na een dag op de piste. Hoewel de inrichting modern was, voelde het een beetje kaal aan.
Vakantiehuis Trift was de perfecte ontsnapping voor onze familie! De ruime indeling stelde iedereen in staat om zijn eigen ruimte te hebben, en we hielden absoluut van het grote balkon met een prachtig uitzicht op de bergen, De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden na een lange dag wandelen
Heel mooi,goed verzorgd, comfortabel huis. In de keuken was alles wat nodig was. Sanitair was heel goed. De bedden waren uitstekend. Het huis ligt heel rustig in een prachtige omgeving. Je hebt er talloze mogelijkheden om te wandelen, je kunt kiezen hoe lang en hoe zwaar je wandeling is. Er zijn ook voldoende mogelijkheden zonder echt klimwerk. We zijn de eerste week van mei geweest, dan zijn de skibanen gesloten en kun je geen gebruik maken van stoeltjesliften. Ook waren veel restaurants gesloten ivm bedrijfsvakantie. Nadeel we kwamen op zaterdagavond aan. De winkels zijn dan al gesloten en gaan pas weer op maandag open. We hebben in deze week niet alles in de omgeving gezien en zouden nog graag een keer terug willen. Familie Kuijpers
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links