Vakantiehuis La Brasserie (BE-0025-58) is gelegen in Manhay, Ardennen, Luxemburg en geschikt voor maximaal 9 personen. Verder heeft Vakantiehuis La Brasserie een oppervlakte van 250 m² en telt het 5 slaapkamersen 3 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit leuke vakantiehuis in Manhay beschikt over een recreatieruimte met een biljarttafel en een heerlijke privétuin die is ingericht met sfeervol tuinmeubilair. Dankzij 5 slaapkamers en ruimte voor 9 personen leent het zich uitstekend voor een vakantie met 2 gezinnen!
De mooie omgeving van Manhay is ideaal voor een lange fiets- of wandeltocht. Je kunt de dagelijkse benodigdheden kopen bij de supermarkt, op 3 km afstand, en op dezelfde afstand bevindt zich een restaurant waar je 's avonds kunt aanschuiven voor een heerlijke maaltijd. De huiseigenaar woont naast het vakantiehuis en kan tips voor wandelingen geven.
Naast de eerder genoemde faciliteiten beschikt dit huis ook nog eens over een fitnessruimte en een bubbelbad, voor de ultieme levensgenieter. Van de 5 slaapkamers zijn er 2 voorzien van een en suite badkamer en er is een kinderstoel aanwezig voor de kleinste vakantiegangers.
NB: het is ten strengste verboden om elektrische auto's op te laden
Parterre: (zitkamer(TV(kabel, flatscreen), kachel(hout)), eetkamer(eettafel), open keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), toilet, relaxruimte(bubbelbad, douche, infraroodsauna, wastafel, fitnesstoestellen))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), toilet)
Souterrain: (recreatieruimte(biljart))
ledikant, verwarming(CV), terras(40 m2), tuin(privé, omheind, 500 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Weekend maart 2023: Heel net huis, mooi schoongemaakt!! Alle voorzieningen zijn in orde en modern. Leuke omgeving voor te fietsen en te wandelen. Makkelijk bereikbaar, supermarkt op 5 minuten afstand. Eigenaar is heel vriendelijk en behulpzaam. Wij hebben een heel goed verblijf gehad en de kinderen ook. Een aanrader!
Aangenaam huis, voorzien van alle comfort. Goed uitgeruste keuken en gezellige living. Alles proper en netjes onderhouden. Zeker een aanrader!
Mooie villa, gerieflijk, aangenaam terras,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links