Feriendorf Reinskopf 4 (DE-54614-09) is gelegen in Schönecken, Eifel en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Feriendorf Reinskopf 4 een oppervlakte van 110 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals open haard, WiFi, wasmachine, tafeltennistafel en wasdroger heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
De accommodaties op het kleinschalige vakantiepark Reinskopf zijn er in drie verschillende varianten; een 2-pers. benedenwoning (DE-54614-05), een 4-pers. bovenwoning, gelegen op de 1ste etage (DE-54614-06) of een 6-pers. vrijstaand chalet (DE-54614-04, DE-54614-09 en DE-54614-16). Deze laatste variant is een combinatie van de 2-pers. en de 4-pers. woningen. Het chalet beschikt dus over twee aparte ingangen; één voor de benedenverdieping en één voor de bovenverdieping. Daarbij zijn er dus ook twee woonkamers, twee keukens en twee badkamers. De bovenverdieping is ruim genoeg om comfortabel te verblijven met 6 personen, alleen om te slapen dienen dus twee personen de benedenverdieping te gebruiken. Alle varianten zijn ruim en verzorgd ingericht en beschikken over een balkon of terras met tuinmeubilair. In de DE-54614-04, -06, -09 en -16 beschik je tevens over een gezellige openhaard.
Parterre: (open keuken(oven), woon/eetkamer, slaapkamer(2-pers. bed(2 x 1 persoons hoeslaken)), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (hal, open keuken(oven), woon/eetkamer(open haard), slaapkamer(2-pers. bed(2 x 1 persoons hoeslaken)), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
TV(satelliet), wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, zandbak, speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderstoel(op aanvraag)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Vriendelijk ontvangst door aardige eigenares.
De aankomst en receptie was prima voor elkaar. De omgeving was rustig en omringd met bomen.
Heerlijk groot huis, we hadden allebei de appartementen gehuurd.Jammer van de verwarming diemstukmging maar dit werd meteen verholpen door de eigenaar. Lekker rustig gelegen.
Mooi vakantie park met mooie grasweide. Goed als je de rust zoekt. Te duur aangezien het echt oud is binnen in het huis. Koud en donker op de begane grond! Wel achteraf fikse rekening voor gebruik energie water en gas terwijl je genoodzaakt bent de verwarming en lampen te gebruiken.
Het was een mooi huis en geweldig schoon,nog nooit meegemaakt.prachtig park,mooie omgeving,prachtige natuur,geweldige wandelingen van licht t/m zwaar,voor elk wat wlls.Ontzettend vriendelijke bewoners en eigenaren,niets mis mee.Wij hebben genoten en zullen waarschijnlijk nog wel een keer teruggaan.Het is ons uitstekend bevallen.
Wij zijn met drie jonge kinderen twee weken verbleven in feriendorf Reinskopf. Er ligt een leuke speeltuin bij voor de kinderen die zich daar goeg hebben vermaakt. Het huisje bestaat uit twee appartementen die je samen kunt huren de boven etage is alleen toegankelijk met een trap buitenom. Wij hadden het hele huis gehuurd en wisten dit dus niet. We wilden wel drie slaapkamers. Achteraf is het prima gegaan je had goed de vrijheid. Uitstapjes zijn redelijk op rij afstand met de auto. het parkje zelf ligt mooi onderhouden in een klein bos.
1 week in augustus met familie om te wandelen en omgeving te bekijken.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links