"Blaumuschel", appartement 2-kamers 45 m2 op de 2e verdieping. Gezellig ingericht: woon-/eetkamer met eettafel, Sat-TV, stereo-installatie en DVD. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met afgeschuinde dak..
Ostseebad Lubmin, Oostzee, Duitsland
Appartement Blaumuschel (DE9137.606.13) is gelegen in Ostseebad Lubmin, Oostzee en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Appartement Blaumuschel een oppervlakte van 45 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, koelkast met vriesvak en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Duitsland. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Binnen
"Blaumuschel", appartement 2-kamers 45 m2 op de 2e verdieping. Gezellig ingericht: woon-/eetkamer met eettafel, Sat-TV, stereo-installatie en DVD. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met afgeschuinde daken met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm). Open keuken (oven, afwasmachine, 2 inductiekookplaten, broodrooster, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Bad/WC. Natuurstenen vloeren. Balkon. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op het bos. Ter beschikking: kinderbed. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats. Niet rokers woning. Rookmelders.
Buiten / omgeving
Vakantiecomplex "Blaumuschel". 3 huizen in de woning. 30 appartementen in de woning. 1 km van het centrum van Lubmin, aan de rand van de plaats, 12 km van het centrum van Greifswald, 50 km van het centrum van Stralsund, 50 m van zee, 30 m van het strand, directe toegang tot het strand. In het huis: receptie, restaurant, bergruimte voor fietsen, centrale verwarming. Parkeerplaats (beperkt aantal). Supermarkt 1 km, bushalte "Lubmin Seebad" 1.2 km, zandstrand 30 m. De woningen kunnen onderling van inrichting verschillen.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links