Appartement Centrum van Parijs Sacre Coeur
Paris, Zuid Alpen, Frankrijk
Appartement PFONT2 NOUVEAU 1 (FR-75009-159) is gelegen in Paris, Zuid Alpen en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Appartement PFONT2 NOUVEAU 1 een oppervlakte van 7 m² en telt het 5 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine en vaatwasser heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Frankrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Welkom in ons volledig gerenoveerde appartement op de begane grond, op slechts 50 meter van de beroemde Moulin Rouge, de levendige wijk Montmartre en de Rue des Martyrs. Ideaal gelegen in het 9e arrondissement, op 15 minuten lopen van de Sacré-Coeur, de warenhuizen (Galerie Lafayette) en de Place de l'Opéra. Het is de perfecte buurt voor een echte Parijse ervaring.
Parterre: (keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, , ), slaapkamer(Queen Bed), slaapkamer(Queen Bed), slaapkamer(Queen Bed), badkamer(douche, toilet, ))
, , , , , EHBO-post, Speeltuin, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een nette ruimte waar alle basisvoorzieningen aanwezig zijn.
We hebben enorm genoten van ons verblijf hier! Het is zo dichtbij alles, vooral de levendige sfeer van Rue des Martyrs. De keuken was ideaal voor het ontbijt voordat we eropuit trokken. En we vonden het geweldig om wijnglazen te hebben voor onze avondborrel na het verkennen van de stad.
Een fantastische plek voor iedereen die Parijs wil zien.
Ik vond dit appartement erg praktisch voor wat ik zocht. Alles leek tijdens mijn verblijf georganiseerd en goed onderhouden, wat het verblijf eenvoudig en aangenaam maakte.
Goede prijs-kwaliteitverhouding, ruim genoeg en dicht bij bezienswaardigheden.
Dit appartement was een aangename verrassing vergeleken met andere budgetaccommodaties waar ik heb verbleven. De locatie vlakbij de Moulin Rouge maakte het gemakkelijk om Montmartre en de Sacré-Cœur te voet te verkennen. Ik vond het heerlijk om mijn ochtenden te beginnen met een kop koffie uit de automaat, waardoor ik me een echte local voelde. De keuken was van alle gemakken voorzien om eenvoudige maaltijden te bereiden, wat fijn was voor mijn portemonnee.
Comfortabele loungeruimte met een aangename sfeer.
Ik heb hier net een fantastisch weekend doorgebracht! De locatie maakte het gemakkelijk om meteen op ontdekkingstocht te gaan zonder tijd te verliezen aan reizen. Het was ook fijn om gewoon snacks uit de koelkast te kunnen pakken!
Ons gezin heeft enorm genoten van ons bezoek aan Parijs. De indeling van de keuken maakte het mogelijk om elke dag snel een ontbijtje klaar te maken voordat we de deur uit gingen, wat onze reis nog aangenamer maakte.
Vroeg opstaan en naar de Sacré-Cœur lopen was het hoogtepunt van mijn reis. Deze plek ligt in een fantastische buurt! De nabijgelegen cafés zijn perfect voor een ontbijt of om gewoon mensen te kijken onder het genot van een gebakje.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links