Casa Donna Luisa (IT-88065-02) is gelegen in Guardavalle, Calabrië/Basilicata en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Casa Donna Luisa een oppervlakte van 60 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en wasmachine heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Italië. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Op deze boerderij zijn er 5 appartementen die worden verhuurd. Er zijn ook een museum en een educatieve boerderij. Dit ruime appartement met 2 verdiepingen beschikt over 2 gemeubileerde terrassen. Het appartement zelf is eenvoudig ingericht. Beneden vind je de leefruimtes en de open keuken. Boven bevinden zich 2 slaapkamers en de badkamer. Het huis is vooral geschikt voor een gezin van 4 personen.
Dit appartement ligt aan de Ionische kust. Vanaf hier kan je veel beroemde badplaatsen en belangrijke toeristische attracties bereiken. In 10 minuten ben je bij de zee. Hier kan je kiezen uit allerlei gevarieerde stranden of naar de bergen van de Calabrische Serres.
Je kunt genieten van het zwembad in de citrustuin van de boerderij, op 1400 m afstand. Er zijn ook een restaurant en een verkooppunt met lokale producten.
Schoonmaak en handdoeken-, keukenlinnen- en bedlinnenwissel is eenmaal per 7 nachten inbegrepen. Je kunt 2 extra bedden bijboeken voor €15,- per persoon per nacht.
open keuken(koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer, slaapkamer(2-pers. bed, TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), wasruimte(gedeeld met eigenaar)(wasmachine(gedeeld met eigenaar en andere gasten, tegen betaling)), patio, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderbed
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! Het interieur was liefdevol ingericht en de airconditioning was een uitkomst tijdens de warme dagen. We hadden zelfs de mogelijkheid om een aantal nabijgelegen stranden te bezoeken, die fantastisch waren! We zouden zeker terugkomen om meer van Calabrië te ontdekken.
Een ruim toevluchtsoord met een goede inrichting. De woonkamer was comfortabel voor onze groep en we hebben vooral genoten van de barbecuefaciliteiten voor een leuke avond in de buitenlucht. De nabijheid van het nationale park was een bonus voor ons natuurliefhebbers. Al met al een goede keuze voor een ontspannende vakantie.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links