Boerderij La Colonnetta (IT-00011-59) is gelegen in Proceno, Lazio/Rome en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Boerderij La Colonnetta een oppervlakte van 60 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, open haard, WiFi en wasmachine heeft dit boerderij alles voor een fijne vakantie in Italië. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
In een heuvelachtige streek in Tuscia ligt deze rustieke agriturismo met 4 appartementen en een zwembad. Het ligt op een heuvel op 420 m hoogte, met een mooi uitzicht over de omgeving. Vanwege de hoogte zijn de zomers zeer aangenaam met een lekker zonnetje en een briesje wind. Het appartement is knus en gezellig ingericht. Je beschikt over een 2-persoonsbed, 2 1-persoonsbedden en een 1-persoonsslaapbank. Dat maakt de woning geschikt voor een groot gezin van 5 personen.
In de omgeving kan je een bezoek brengen aan Proceno. Het strand ligt op 35 km, waar je ook een dagje naartoe kunt.
Dicht bij het huis ligt het panoramische zwembad en het zonneterras. In de buurt is een manege, een tennisbaan en een voetbalveld. De huiseigenaar kan hier meer informatie over geven.
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart verrekend. De laatste 100 m van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard.
Parterre: (open keuken(koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
wasmachine(gedeeld met andere gasten), terras(privé), tuin(gedeeld met andere gasten, > 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 15 x 7 m., geopend van 1/2 Mei t/m 1/2 Sep), strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Als u op zoek bent naar een ontspannende vakantie, dan is La Colonnetta de plek om te zijn. De kinderen vonden het zwembad geweldig en wij genoten van de lokale lekkernijen in het dorpscentrum. Een onvergetelijke vakantie!
La Colonnetta er en fredelig tilflukt, der føles som hjemme, Vi elskede de rummelige værelser og bekvemmeligheden ved et fuldt udstyret køkken, Fantastisk værdi for pengene, især med alle de faciliteter, der blev leveret,
Het zwembad was een hoogtepunt voor ons! Na een dag het verkennen van nabijgelegen steden was het verfrissend om terug te komen en te genieten van een duik, De gastheren waren vriendelijk en responsief
Ik was aangenaam verrast hoe gezellig deze boerderij was, het interieur was goed ingericht en alles was in perfecte staat, een perfecte uitvalsbasis om de regio te verkennen,
Schone en comfortabele accommodatie met alle benodigdheden. De gemeenschappelijke tuin was een leuke toevoeging en de wandelingen waren aangenaam. Ik zou zeker overwegen om terug te keren.
We hebben hier een geweldige familievakantie gehad, het zwembad was een hoogtepunt en we hebben genoten van het barbecueën in de tuin, de nabijgelegen eetgelegenheden waren gevarieerd en heerlijk, vooral Enoteca del Castello di Proceno,
Deze boerderij is een geweldige keuze voor natuurliefhebbers. De omgeving is rustig en we vonden het fijn dat we dicht bij lokale bezienswaardigheden zaten, zoals het meer van Bolsena. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk maaltijden konden bereiden.
We hebben een heerlijke tijd gehad in La Colonnetta. De gastheren waren hartelijk en gastvrij en de traditionele inrichting gaf een leuke touch. De open haard in onze kamer was een gezellige toevoeging op de koele avonden.
De beliggenhed i Proceno er fantastisk - tæt nok på at udforske lokale spisemuligheder, men langt nok væk til at nyde roen, Vi elskede især den nærliggende Monte Rufeno Naturreservat til vandreture,
Perfect voor ons gezin van vijf! De kinderen genoten van de tuin en het zwembad, terwijl wij de comfortabele leefruimte waardeerden. De nabijgelegen manege was een succes bij de kleintjes,
La Colonnetta was a hidden gem! The swimming pool was perfect for cooling off and the garden is a lovely spot to unwind, We really enjoyed the barbecue area on our terrace, Highly recommend for a family getaway!
Een charmante boerderij met een rustieke uitstraling, We hebben genoten van onze tijd hier, vooral van de rustige sfeer en de prachtige omgeving, De locatie is geweldig voor fietsliefhebbers,
Deze plek overtrof onze verwachtingen. Het tuinmeubilair maakte het gemakkelijk om buiten te eten en het gedeelde zwembad was een geweldige manier om onze middagen door te brengen. Alles was schoon en goed onderhouden.
Een prachtige boerderij die voelt als een thuis weg van huis, Alles was schoon en opgeruimd, en de kinderen hebben zich prima vermaakt in de tuin, Zeker aanbevelen voor gezinnen!
prachtig appartement op mooie rustige locatie. goede voorzieningen met heerlijk zwembad
We zochten rust en hebben dit ook gevonden. Alleen spijtig van de talloze vliegen en dazen die lelijke beten veroorzaken. Waarschijnlijk door de boerderij die in de buurt ligt
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links