Casa Vacanze Myosotis

Casa Vacanze Myosotis

Lerici, Ligurië, Italië

  • 110 m2
  • 5 personen
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis

  • Niet op een vakantiepark

  • TV

  • Ligbad

  • Wasmachine

  • Vriezer

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Balkon

  • Tuin

  • Zwembad

Algemeen

Casa Vacanze Myosotis (IT-19032-23) is gelegen in Lerici, Ligurië en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Casa Vacanze Myosotis een oppervlakte van 110 m² en telt het 2 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Vakantiehuis Myosotis is een vrijstaande woning gelegen in een woonwijk op het platteland. Het huis, dat plaats biedt aan maximaal 5 personen, is niet afgelegen maar omgeven door een grote tuin die volledig is omheind met een 1,80 tot 2 meter hoog elektrisch hek, inclusief de toegangspoorten. Het gehele terrein is exclusief voor gasten. Gasten hebben toegang tot twee grote overdekte parkeerplaatsen (met een elektrische poort), een zonneterras met ligstoelen, strandstoelen en parasols, een klein ondiep zwembad (geopend van juni tot oktober, afhankelijk van het weer) en een buitendouche. De tuin beschikt tevens over diverse ontspanningsplekken en een eettafel met een elektrische barbecue. Een terras met fauteuils leidt naar het huis, dat bestaat uit: een volledig uitgeruste keuken, een woonkamer met een bibliotheek, tv, gratis wifi, een slaapbank, twee tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers, waarvan één een ruime spa is met een vrijstaand bad en een inloopdouche met massagestralen. Onze "Happy Dog"-box, compleet met voerbakken, poepzakjes, een borstel, koelmatten en speelgoed, staat altijd klaar voor uw huisdieren. Alle spullen in de box kunnen tijdens uw verblijf worden gebruikt en daarna weer worden opgeborgen.

Comfortabele hondenmanden, evenals snacks en hondenkoekjes, zijn altijd aanwezig in het huis.

Onze gasten hebben ook exclusieve toegang tot een groene zone naast het huis, een omheind gebied met een drinkfontein. Hier kunnen honden spelen, rennen en plezier maken in het gezelschap van hun baasjes.

Tijdens de zomermaanden zijn er zachte zwembadjes beschikbaar voor de honden.

In het huis vinden onze gasten informatie over activiteiten en huisdiervriendelijke voorzieningen in de omgeving.

Afstanden

1,5 km Restaurant
1,5 km Dokter
2,7 km Centrum
60 km Skilift
69 km Vliegveld

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Casa Vacanze Myosotis

Casa Vacanze Myosotis

Lerici, Ligurië, Italië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

1,0

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal