Villa met 3 slaapkamers
San Lorenzo al Mare, Ligurië, Italië
Villa met 3 slaapkamers (IT-18017-43) is gelegen in San Lorenzo al Mare, Ligurië en geschikt voor maximaal 6 personen. Verder heeft Villa met 3 slaapkamers een oppervlakte van 120 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals koelkast met vriesvak, wasmachine, wasdroger en vaatwasser heeft dit villa alles voor een fijne vakantie in Italië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Ons kerstcadeau voor u
Wanneer u dit huis boekt voor uw kerstvakantie, krijgt u van ons een fles olijfolie van de beste kwaliteit uit Taggiasca, een fles lokale wijn en panettone, de traditionele Italiaanse kerstcake.
CIN: IT008054C2ICERNA4RJ
Citra Code 008054-0148
Villa dei Limoni is een grote villa op eigen terrein en bestaat uit twee appartementen verdeeld over twee verdiepingen. De eigenaren wonen op de bovenverdieping.
Dit appartement beslaat de gehele begane grond met een aparte ingang en omliggende tuinen. Er zijn drie slaapkamers: twee met een tweepersoonsbed en de derde met twee eenpersoonsbedden. Een moderne badkamer en een aparte wasruimte zijn ook aanwezig. De comfortabele woonkamer biedt een panoramisch uitzicht op de tuin en verder op de zee en de kustlijn van San Lorenzo al Mare. De keuken is volledig uitgerust. De grote tuin beschikt over een barbecue en een eethoek, evenals voldoende ruimte om te ontspannen en te zonnebaden. De privétuin is volledig omheind. Vanuit het huis loopt een voetpad naar de stranden van San Lorenzo al Mare, op ongeveer 600 meter afstand. Een supermarkt met verse groenten, fruit, vlees, vis en een ruime keuze aan delicatessen, evenals wijnen en sterke dranken, bevindt zich op 200 meter afstand.
Beoordelingen
De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2027
Handige links