• 42 m2
  • 5 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • In de bergen (hoger dan 1km)

  • Niet op een vakantiepark

  • In appartementencomplex

  • Wifi

  • TV

  • Internationale zenders

  • Vaatwasser

  • Oven

  • Magnetron

  • Terras

  • Tuinmeubilair

  • Paardenstalling

Algemeen

Appartement Christina (AT6460.614.1) is gelegen in Imst, Tirol en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Appartement Christina een oppervlakte van 42 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Binnen
"Christina", appartement 2-kamers 42 m2, souterrain, op het oosten gelegen. Mooi en gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 2-pers divanbed (150 cm), eettafel en Sat-TV. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 bed en 1 2-pers bed. Uitgang naar het terras. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Vloerverwarming. Vloerbedekking. Terras. Terrasmeubelen, ligstoelen (2). Mooi uitzicht op de bergen. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats (2 Auto's). Niet rokers woning. Rookmelders. Buiten / omgeving
Zeer mooi Huis met 2 woningen "Christina", 830 m boven zeeniveau. In het gehucht Dollinger, 5 km van het centrum van Imst / Nassereith, aan de rand van de plaats, 3 km van het centrum van Tarrenz, 65 km van het centrum van Innsbruck, in een woonwijk. Voor medegebruik: terrein. In het huis: berging voor ski's. Supermarkt 3 km, bushalte 250 m, station "Imst/Pitztal" 7 km, openluchtzwembad 5 km, natuurlijke zwemvijver 6 km. Golfterrein (18 holes) 25 km, bergtrein 6 km, skilift 6 km, skischool 6 km, rodelbaan 6 km, langlaufloipe 500 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Hoch-Imst 6 km, Hochzeiger 20 km, Hochötz 20 km. De eigenaar woont in hetzelfde huis! Het appartement is inpandig bereikbaar via een trap (ca 15 treden).

Afstanden

3 km Centrum
6 km Skilift
25 km Golfbaan
31.419 km Lengte skipistes

Locatie

op 11.2 km afstand
Skigebied Hochzeiger

Hoogte skigebied

1467 m - 2487 m

Skiliften

1
4
1

Pistes - 31 km

Makkelijk
8 km
Gemiddeld
17 km
Moeilijk
6 km
op 14.8 km afstand
Skigebied Lermoos Grubigstein

Hoogte skigebied

988 m - 2056 m

Skiliften

3
4
1

Pistes - 22 km

Makkelijk
12 km
Gemiddeld
8 km
Moeilijk
1 km
op 14.9 km afstand
Skigebied Hochoetz

Hoogte skigebied

1407 m - 2268 m

Skiliften

2
6
0

Pistes - 20 km

Makkelijk
9 km
Gemiddeld
9 km
Moeilijk
2 km
op 15.9 km afstand
Skigebied Berwang - Bichlbach (Zugspitz Arena)

Hoogte skigebied

1057 m - 1609 m

Skiliften

2
4
5

Pistes - 17 km

Makkelijk
12 km
Gemiddeld
4 km
Moeilijk
0 km
op 14.5 km afstand
Skigebied Biberwier - Marienberg

Hoogte skigebied

1013 m - 1824 m

Skiliften

0
2
3

Pistes - 10 km

Makkelijk
7 km
Gemiddeld
2 km
Moeilijk
1 km
op 11.2 km afstand
Skigebied Hoch-Imst

Hoogte skigebied

1047 m - 2022 m

Skiliften

2
0
1

Pistes - 7 km

Makkelijk
2 km
Gemiddeld
5 km
Moeilijk
1 km
op 12.2 km afstand
Skigebied Mieminger Plateau

Hoogte skigebied

975 m - 1167 m

Skiliften

0
0
0

Langlaufen - 28 km

28 km
op 16.4 km afstand
Skigebied Tiroler Zugspitz Arena Loipen

Hoogte skigebied

979 m - 1129 m

Skiliften

0
0
0

Langlaufen - 16 km

16 km
Afstanden zijn hemelsbreed, controleer zelf de reisafstand.
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2021

De woning is ruim en erg schoon. De keuken is erg fijn, genoeg ruimte en keukengerei. Zeer vriendelijke gastvrouw. Voor wie het echt nodig heeft: wifi werkt niet zo goed, maar daar is vast wat aan te doen :-). Ik raad de woning zeker aan.

augustus 2020

De benaming 2 kamers komt verkeerd over. Wij waren met 2 x 2 volwassenen en de tweede kamer is de keuken. Het is niet ideaal om in de keuken te slapen en verder in de dag deze ruimte te gebruiken. Wij hadden ook problemen met onze privacy maar hebben het uitgepraat met de dame des huizes. Woning ideaal voor 2 volw en een kind.

augustus 2020

Vakantiewoning in goede staat in een omgeving met veel natuurschoon, en op prima af te leggen afstand van Innsbruck. Woning is een perfecte start voor een wandeling in de bergen. Voorzieningen, bijv. supermarkt e.d., met auto binnen paar minuten bereikbaar. Bij het vlakbij gelegen Tarrenz ligt een mooi zwemmeertje. Eigenaren wonen boven de woning. Deze altijd vriendelijke mensen zijn goed bereikbaar voor vragen en bieden uitstekende service (bedden- en ander wasgoed, ophalen afval, etc.).

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal