Appartement PUIG SUREDA 13 - 1C (ES-17130-162) is gelegen in L'Escala, Costa Brava en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Appartement PUIG SUREDA 13 - 1C een oppervlakte van 91 m² en telt het 3 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Dit gastvrije appartement in L'Escala biedt een gezellig toevluchtsoord met drie slaapkamers, waar maximaal acht gasten comfortabel kunnen verblijven. De ruimte beslaat 91 m² en is ontworpen voor ontspanning, met goed ingerichte slaapgelegenheden voor een rustgevend verblijf. Een eigen balkon biedt een charmante buitenruimte, perfect om te ontspannen. Het appartement is uitgerust met een flatscreen-tv voor entertainment, terwijl een wasmachine en strijkijzer voor gemak zorgen. Een lift zorgt voor gemakkelijke toegang tot de unit. De accommodatie is niet huisdiervriendelijk, waardoor het een uitstekende keuze is voor degenen die op zoek zijn naar een rustige en allergeenvrije omgeving.
Dit appartement ligt in het hart van de stad en is ideaal gelegen om de levendige omgeving van L'Escala te verkennen. Op slechts 170 meter afstand kunnen gasten genieten van het zachte zand van Platja d'en Port del Perris, terwijl Platja de Riells, een ander prachtig strand, op een korte 300 meter loopafstand ligt. Lokale markten, charmante cafés en visrestaurants omzomen de nabijgelegen straten, waar u kunt proeven van de verse producten en culinaire hoogstandjes van de regio. Golfliefhebbers kunnen de beroemde Empordà Golfbaan bezoeken, op 15 kilometer van de accommodatie. De luchthaven van Girona, op slechts 48 kilometer afstand, biedt gemakkelijke toegang tot reizen.
Het appartement beschikt over een aparte keuken met een keramische kookplaat, koelkast, magnetron en essentieel kookgerei. Een koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker zorgen ervoor dat gasten in het comfort van hun accommodatie van hun ontbijt kunnen genieten. De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel en schone handdoeken. Dit appartement biedt een mix van comfort en toegankelijkheid en zorgt voor een naadloos en aangenaam verblijf.
Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, elektrische kookplaten, ), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, balkon), badkamer(ligbad, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet))
, wasmachine, balkon, strijkijzer,
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Gezellig appartement met een mooi balkon, uitstekende locatie dicht bij prachtige stranden
De locatie van dit appartement is ongeëvenaard! Het ligt op slechts een paar minuten van Playa de El Codolar en we hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van de lokale eetgelegenheden. Het appartement zelf was erg comfortabel en had alles wat nodig was voor een ontspannen verblijf.
Bij aankomst voelden wij ons zeer welkom. Het appartement was prachtig ingericht en bood een geweldige balans tussen comfort en stijl. Lokale attracties, zoals het zeereservaat van de Medes-eilanden, waren gemakkelijk bereikbaar.
Ideaal voor een familie-uitje! De drie slaapkamers waren ruim en we genoten van de gezellige woonkamer. Het hebben van een wasmachine was een grote hulp, vooral met kinderen. De omgeving is rustig, waardoor het een rustgevende toevluchtsoord is na een dag verkennen.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit appartement in L'Escala! De locatie was perfect: op korte loopafstand van prachtige stranden zoals Platja de les Barques en Port d'en Perris. Het appartement zelf was ruim en goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Het balkon was een fijne toevoeging: ideaal om van ons ochtendkoffietje te genieten. Een echte aanrader voor gezinnen!
Het appartement was schoon en goed onderhouden. 's Avonds hebben we heerlijk op het balkon gezeten. De nabijheid van het strand was een groot pluspunt, omdat we op elk gewenst moment snel een duik konden nemen!
Ruim en goed uitgerust, ik heb genoten van het koken in de keuken en het ontspannen bij de open haard
Een zeer mooi appartement! Het was ruim en had een leuk balkon, De keuken was goed gevuld, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te koken, Bovendien was het fantastisch om op loopafstand van meerdere stranden te zijn!
Over het algemeen was onze ervaring behoorlijk goed. Het appartement was gunstig gelegen, dicht bij de lokale markten en eetgelegenheden. We vonden het erg comfortabel en de gastheren waren behulpzaam met aanbevelingen.
Dit appartement in L'Escala is een hele vibe, Super gezellig, en het balkon is perfect om te chillen met een ochtendkoffie, De locatie is anders—170 m naar het strand, en talloze leuke cafés in de buurt, Niet te vergeten de ruime indeling, perfect voor een groepsuitje, Geen cap, zou zeker terugkomen!
Deze plek was precies wat we nodig hadden, Dichtbij het strand, schoon en uitgerust met alles wat nodig is voor een comfortabel verblijf, We genoten vooral van de nabijgelegen cafés
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links