Vakantiehuis Bonaire (ES-00028-31) is gelegen in Alcudia, Mallorca en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Vakantiehuis Bonaire een oppervlakte van 400 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi, wasmachine en vaatwasser heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Spanje. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Spectaculaire villa bestaande uit drie niveaus, gelegen in de bevoorrechte urbanisatie van Bonaire, en op slechts 200 meter van Puerto Cocodrilo. Het interieur van de villa is van hoge kwaliteit en zeer goed onderhouden.
Deze vakantiewoning is royaal ingericht en heeft 4 slaapkamers waar in totaal 8 personen in kunnen verblijven. Dit is de ideale optie voor een zonvakantie met een groot gezin. Op aanvraag 2 extra bedden mogelijk.
Het dichtstbijzijnde restaurant ligt 200 m verwijderd van de accommodatie en er is ook een supermarkt op loopafstand. Het centrum is 2 km verderop en er is een golfbaan op 4 km van het stijlvolle vakantiehuis.
Gelegen in een zeer rustige omgeving, maar toch op slechts 5 minuten rijden van levendige toeristische plekken zoals Puerto Alcúdia en Puerto Pollensa. Cala S'Illot, in la Victoria, ligt op slechts 3 minuten afstand.
Parterre: (keuken(eettafel), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, bubbelbad, douche, wastafel, toilet, bidet))
Op de 1e etage: (keuken(kookplaat(keramisch), broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet))
garage, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een zeer mooie villa en zwembad in de steek gelaten door verwaarloosde badkamers
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links